Za každú cenu

Za každú cenu

Dlh vyplatia banke jej vlastným peniazmi, ktoré jej postupne ukradnú z pobočiek.

Dvaja bratia, bývalý trestanec a rozvedený otec, sa v snahe o záchranu rodinnej farmy rozhodnú spáchať sériu adrenalínových bankových lúpeží. V pätách však majú ostrieľaného strážcu zákona, ktorý ich chce dopadnúť za každú cenu.
Príbeh sa odohráva v západnom Texase, kde je prakticky nemožné odlíšiť poctivého človeka od štvanca. Dvaja bratia – Toby Howard, rozvedený otec s čistým trestným registrom, ktorý chce svojmu malému synovi zabezpečiť lepší život, a Tanner Howard, bývalý zločinec prepustený z väzenia – sa rozhodnú spoločne vykradnúť reťazec pobočiek veľkej banky, ktorá im zabavila rodinnú farmu a pozemky. Tieto lúpeže sú súčasťou zúfalého plánu, ako opäť získať pevnú zem pod nohami a zabezpečiť si budúcnosť. Dlh vyplatia banke jej vlastným peniazmi, ktoré jej postupne ukradnú zo všetkých pobočiek. Pomsta je sladká, až kým sa súrodenci neocitnú v hľadáčiku neúprosného texaského šerifa Marcusa Hamiltona, ktorý si chce pred odchodom do dôchodku pripísať na konto ešte jeden triumfálny úspech. Zatiaľ čo bratom zostáva spáchať už len jedinú lúpež, schyľuje sa k veľkému zúčtovaniu, v ktorom sa stretnú poctivý strážca zákona a dvaja bratia, ktorí okrem rodiny nemajú pre čo žiť.

Americký akčný kriminálny film (2016)
Hrajú: Jeff Bridges, Chris Pine, Ben Foster, Dale Dickeyová, William Sterchi, Buck Taylor, Kristin Bergová, Gil Birmingham, Katy Mixonová a ďalší.
Réžia: David Mackenzie
(122min)

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.