johnny depp dcera

Lámač ženských sŕdc Johnny Depp nechce mať zo svojej dcéry modelku!

Má o ňu strach.

Známy herec Johnny Depp priznal, že má strach o svoju dospievajúcu dcéru. Z Lily-Rose vyrástlo krásne dievča a začali sa o ňu zaujímať veľké modelingové agentúry. Lily sa stala nedávno tvárou slnečných okuliarov značky Chanel a nafotila extravagantné fotografie pre magazín Vogue Paris. „Keď mám byť úprimný, robím si starosti. Nečakal som, že toto všetko sa Lily stane a najmä nie v tomto veku. Ale je to jej vášeň a baví ju to,“ vyjadril svoje obavy Depp pre magazín Gala. Herec nie je nadšený, že jeho 16-ročná dcéra si zvolila modelingovú kariéru, no napriek tomu bude pri svojej dcére stáť a podporovať ju vo svojich snoch.

Johnny Depp patrí medzi najznámejších hercov sveta a vo svojej hereckej kariére stihol stvárniť množstvo postáv. K herectvu sa dostal vďaka svojej bývalej manželke, ktorá ho zoznámila s  Nicolasom Cagemom a ten ho predstavil svojmu agentovi. Prvý film, v ktorom si Johnny Depp zahral, bol  horor  Nočná mora v Elm Street. Po tejto skúsenosti začal navštevovať herecké kurzy a zúčastnil sa na viacerých kástingoch. Postupne začali prichádzať ponuky a mladíka začali obsadzovať v rôznych úspešných filmoch. Úspešný film Piráti Karibiku: V neznámych vodách, v ktorom hrá Johnny Depp  hlavnú postavu,  môžete sledovať aj dnes o 20:35 na JOJke!

O filme Piráti Karibiku: V neznámych vodách:
Keď Jackovi skríži cestu Angelica, tajomná žena z jeho minulosti, nemôže si byť ničím istý. Stále ho miluje, alebo ho len využíva pri hľadaní legendárnej Fontány mladosti? Situácia sa však ešte zhorší, keď je donútený nastúpiť na palubu lode Queen Anne’s Revenge, ktorej velí obávaný pirát Edward Teach, prezývaný Čiernofúz. Jack nevie, koho sa má obávať viac, či Čiernofúza alebo záhadnej ženy a vydáva sa s nimi za nečakaným dobrodružstvom.

Nenechajte si ujsť film Piráti Karibiku: V neznámych vodách dnes o 20:35 na JOJke!

Zdroj foto: huffingtonpost.ca