Prci, prci, prcičky po 17-tich rokoch: Takto sa zmenili herci od prvého nakrúcania!

Pamätáte si ich ešte?

Komédia, ktorej viacero z nás môže hovoriť legendárna alebo film "mého mládí". Tento rok oslávi už svoje 17. narodeniny a nám sa pri pozeraní tohto filmu ani nechce veriť, že to je už tak dávno. Snímka sa stala v roku 1999 neuveriteľným trhákom, ktorý okamžite zaujal mladú populáciu a trvá to až dodnes. Dokázala naštartovať jej hlavným predstaviteľom sľubné kariéry a mnohí z nich v nej aj naďalej pokračujú a môžeme povedať, že úspešne. Pri tomto filme nehovoríme len o titule jednej generácie, keďže aj dnešní mladí ľudia radi sadnú pred televízne obrazovky a sledujú film, ktorý až takýto úspech nepredpokladal. Aj keď sa po premiére tohto filmu snažili nakrúcať ďalej, nasledovali priame, či nepriame pokračovania, nikdy sa im nepodarilo dosiahnuť takých výsledkov, ako prvej časti.

Od vtedy ubehol už nejaký čas a hlavný predstavitelia z filmu sa už aj patrične zmenili. Podpísal sa aj na nich, no niektorým dokonca prospel. Veď posúďte sami.

Sledujte legendárny film 90-tych rokov Prci, prci, prcičky už dnes o 20:35 na PLUSke!


Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.