Žena, dieťa a kariéra, ale jemu to stále nestačí: Ako bojovať proti zakázanej láske?

Podarí sa Alexandrovi vyhrať tento boj?

Každý to pozná a ten, kto nie je šťastný človek. Máte dokonalý život, skvelú rodinu a perfektného partnera vedľa seba, no potom príde niekto druhý. Niekto, kto vám zamotá hlavu bez toho, aby ste to čakali. Do toho máte aj iné životné problémy, s ktorými musíte dennodenne bojovať. Taký je aj príbeh admirála Alexandra Kolčaka, ktorý bol veľkým hrdinom s bezchybným životom. Nakoniec však jeho slabosť prišla v podobe ženy. Ženy, ktorú však nesmel ľúbiť. Ako sa mu podarí bojovať proti režimu, s ktorým nesúhlasil a najmä s jeho zakázanou láskou?

Uvidíte už dnes večer vo filme Admirál o 20:35 na PLUSke!

O filme:

Príbeh veľkej lásky sa odohráva na pozadí najväčšej drámy v dejinách Ruska.

Admirál Alexander Kolčak má všetko - ženu, dieťa i kariéru. Jedného dňa stretne Annu - ženu svojho priateľa a zamiluje sa. Bojuje vo svojom srdci, ale tiež v rodnom Rusku. Nielen na Sibíri sa práve odohráva občianska vojna medzi Červenou armádou a bielogvardejcami, ktorých odpor v mrazivej oblasti Kolčak vedie.

Admirál Alexander Kolčak (1874-1920) bol hrdinom 1. svetovej vojny, velil námornému vojsku, čiernomorskej flotile a zohral dôležitú úlohu počas Februárovej revolúcie a občianskej vojne, ktorá sa v Rusku rozpútala po prevzatí moci boľševikmi. Kolčak mal na prvý pohľad všetko – manželku, dieťa a skvelú vojenskú kariéru. Nenávidel boľševický režim a rozhodol sa ho poraziť. V tom čase sa zoznámil s Annou Vasilievnou, manželkou svojho najlepšieho priateľa, a bláznivo sa do nej zaľúbil. Na lásku však nebol vhodný čas – bielogvardejci a dočasná vláda sa museli brániť Červenej armáde na Sibíri...

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.