SuperVydra letí zachrániť svet: Líšky a norky v klietkach vás potrebujú!

Václav Vydra sa zapojil do kampane týkajúcej sa zákazu kožušinových fariem.

​Obľúbený český herec Václav Vydra sa zapojil do kampane týkajúcej sa zákazu kožušinových fariem, ktorú pripravuje organizácia Obrancov zvierat v Českej republike. Václav vystupuje vo videu ako hrdina SuperVydra. Pošle viac ako tisíc e-mailov, vybaví mnoho telefonických hovorov a, samozrejme, pravidelne letí zachrániť svet. Až v závere sa diváci dozvedia, že herec nemá žiadne výnimočné schopnosti, ide len o filmový trik. ,,SuperVydra neexistuje. Líšky a norky v klietkach práve teraz potrebujú vás,“ takéto poslanie vyjadruje Václav Vydra.

Herec sa rozhodol pomôcť organizácii, pretože pred pár rokmi bol médiámi obvinený z týrania koní. Dve dámy z internetového portálu ho obvinili z neodbornej úpravy konských kopýt. Vydra sa vyjadril, že zvieratá miluje a nikdy by im neublížil. Václava mnohí poznajú z viacerých filmov či seriálov, no dnes sa môžete zasmiať na skvelých vtipoch v komédii Kameňák 2.

Sledujte film Kameňák 2 dnes o 20:35 hod. na JOJ Plus!

Tagy: Kameňák Václav Vydra

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.