TOP videa YouTube 2017

JOJka valcovala v 2017 aj mimo telky: TOP 10 videohitov na YouTube!

Patria medzi ne aj tie vaše?

Rok 2017 pomaly odchádza a všetci pomaly, ale isto bilancujeme, čo nám dal a čo nám vzal. U nás v JOJke však môžeme s istotou potvrdiť, že nám dal opäť takmer nekonečné množstvo skvelého materiálu, na ktorý by bola škoda zabudnúť. Tie najlepšie hlášky a videá sme pre vás aj tento rok priebežne vešali nielen na náš web, ale aj na YouTube kanál JOJky, ktorý sleduje už 150 tisíc z vásZ mnohých videí sa stali virálne hity, ktoré si neustále nachádzajú nových a nových fanúšikov. Zozbierali sme pre vás TOP desiatku najsledovanejších videí z nášho YouTube kanála za rok 2017. Patria medzi ne aj vaše naj?

TOP 1 - Inge sa chce vyspať s Michalom (Panelák) - 60 573 166 zhliadnutí - Neúspešný Ingin pokus o zbalenie Michala a pomstu svojmu manželovi videlo od začiatku mája neuveriteľných vyše 60 miliónov zvedavcov. Môžeme vám však prezradiť, že toto videu žne obrovskú popularitu aj v ázijských krajinách, ktovie prečo...

TOP 2 - Pes verzus sex (NAŠI) - 11 469 731 zhliadnutí - Neúspešný a vtipný pokus o intímne zblíženie Maja a Lujzy, ktorým všetko prekazil pes Brutus, ktorý bol len na návšteve.

TOP 3 - Plejmejtky sa bez hanby chytali za prsia - 8 628 508 zhliadnutí - Špeciálna edícia Nákupných maniačok s plejmejtkami priniesla aj špeciálne a ošemetné situácie, ako konkrétne táto.

TOP 4 - Inge prichytila manžela v posteli s milenkou (Panelák) - 1 398 896 zhliadnutí - Keby tak Inge z Paneláku vedela, že obidve jej "posteľné" scény sa dostanú do TOP desiatky, možno by to dotiahla do ešte väčších extrémov. 

TOP 5 - Čerstvé páry verzus nudné páry (NAŠI) - 1 184 904 zhliadnutí - Scéna zo seriálu NAŠI, ktorá skvele reflektuje rozdielnosti medzi rozbehnutými a čerstvo začatými vzťahmi. 

TOP 6 -  Lujzina nočná "mora" (NAŠI) - 1 059 500 zhliadnutí - Seriál NAŠI valcoval aj v roku 2017 nielen v telke, ale na internete a YouTube. Dôkazom je ďalšia - v poradí už tretia scéna s Lujziným živým erotickým snom, v ktorom sa jej zjavil Majov pohľadný bratranec Kamil. 

TOP 7 - Prerušený sex (NAŠI) - 906 732 zhliadnutí - Mať sex a mať deti nejde vždy dokopy. Svoje o tom vedia aj Majo s Lujzou.

TOP 8 - Samko sa učí bozkávať (NAŠI) - 870 754 zhliadnutí - Takto vyzerá teória dokonalých bozkov, nič jednoduché to rozhodne nie je. 

TOP 9 - Nemravné vtipy Zděnka Izera (INKOGNITO) - 778 111 zhliadnutí - Zdeněk Izer nezostal svojej povesti nič dlžný a vďaka nemu bolo Inkognito obohatené o tie najlepše "kameňáky" z jeho zbierky vrátane legendárneho Kameňolomu. Tu je ich kompilát. 

TOP 10: Trápna situácia ráno po (Pravá tvár) - 762 776 zhliadnutí - Aj takto môže dopadnúť zobudenie sa po spoločne strávenej noci s úspešným právnikom Marekom Salancim, ktorý dokáže dostať na kolená takmer každú ženu, no rovnako rýchlo ju dokáže dostať aj zo svojho domu.

BONUS: Kandráč a Čírová: Mám ja orech (Vtedy na západe) - 627 051 zhliadnutí - Ak sa vám prvá desiatka stále máli, máme pre vás aj malý bonus. Ďalším videom, ktoré sa už do TOP desiatky nezmestilo, je spoločný duet ľudovej piesne Mám ja orech od Ondra Kandráča a Márie Čírovej.