Obrovský škandál v Hollywoode: James Franco je obvinený zo sexuálneho obťažovania!

Herec čelí veľkej vlne kritiky.

​James Franco si nedávno na Zlatých glóbusoch prevzal cenu za najlepší herecký výkon a o pár dní neskôr musel čeliť nepríjemným otázkam moderátora Stephena Colberta v televíznej talkshow. Herec bol obvinený zo sexuálneho obťažovania. Jamesa Franca cez sociálnu sieť obvinila umelkyňa Violet Paley: „Rozkošný TIMESUP odznak, James Franco. Spomínaš si, keď si mi v aute tlačil hlavu k svojmu penisu a keď si povedal mojej kamarátke, aby prišla do tvojho hotela, keď mala 17 rokov? Po tom, čo si to isté urobil inej 17-ročnej?“

James Franco podporuje hnutie Time's Up, ktoré bojuje proti sexuálnemu násiliu. Samotné ,,tweety" namierené proti nemu nečítal, iba o nich počul, ale nemá tušenie odkiaľ tieto informácie samotná herčka vzala. Príťažlivého herca môžete vidieť už dnes večer na obrazovkách televízie JOJ vo filme Rituál.

Sledujte film Rituál dnes o 20:35 hod. na JOJ Plus!

Tagy: James Franco Rituál

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.