To by bol krásny párik: Hviezdam filmov Fakjú pán profesor to pristane aj v súkromí!

Je to skutočne sympatická dvojka.

Je mladý, no veľmi úspešný. Hviezda trojice filmov Fakjú pán profesor 35-ročný Elyas M'Barek žne úspechy nielen pred kamerami, ale aj mimo nich. Rodený Nemec s tuniskými koreňmi a rakúskym občianstvom. Získal tiež množstvo ocenení za svoju veselú seriálovú i filmovú tvorbu. Vyštudoval vysokú školu, je silne veriaci katolík. U divákov však Elyas žne obrovský úspech aj v súkromí. Dôkazom toho sú aj nespočetné zástupy fanúšikov na sociálnych sieťach. Na svojom instagramovom i facebookovom profile ich má tento sexi herec viac než 2,3 milióna.

​Vo filmoch Fakjú pán profesor sa postupne zblížil so svojou kolegyňou - učiteľkou Lisi Schnabelstedtovou, ktorú si zahrala herečka Karoline Herfurthová. Tá sice odsudzuje jeho neortodoxní pedagogické metódy, ale nemôže si pomôcť a do nového „kolegu" sa zamilovala. Dokonca mu pomôže vykopať niečo cennejšie, než je hotovosť – zvyšky jeho vlastnej morálnej integrity. Obom hercom to na pľaci nesmierne pristalo a dalo by sa povedať, že medzi nimi fungovala akási chémia. Hoci v skutočnosti spolu netvoria pár, na fotení pre nemecký magazín Glamour.de im to neskutočne pristalo. Čo poviete, bol by z nich skvelý párik? 

 Sledujte premiéru filmu Fakjú pán profesor 2 dnes o 20:35 na JOJke!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.