Ich podoba vám vyrazí dych: Tom Hanks a jeho syn sú ako dvojičky!

Colin akoby Tomovi z oka vypadol.

Jablko nespadlo ďaleko od stromu. V prípade herca Toma Hanksa a jeho syna to platí dvojnásobne. Colin Hanks je vernou kópiou svojho otca. Potomok slávneho umelca sa snažil preraziť v herectve, ale mnoho filmových či seriálových úloh nezískal. Naopak Tom je obľúbený herec, ktorý získal neskutočné množstvo ocenení a dokonca aj dva Oscary. V súčasnosti patrí medzi najvplyvnejších mužov filmového Hollywoodu. Tomovi robia radosť hlavne vnúčatá, ktorých má dostatočne veľa. Medzi jeho radosti patria aj Colinove dve dcéry Olivia a Charlotte.

​Už dnes večer môžete vidieť Toma Hanksa vo filme Most špiónov, kde sa zhostil hlavnej úlohy. Drámu režíroval Steven Spielberg a dej je inšpirovaný skutočnou udalosťou. Nenechajte si ujsť napínavý príbeh o špiónovi, ktorý si vás zaručene získa.

Sledujte film Most špiónov dnes o 20:35 hod. na JOJke!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.