Veľkolepý Deň detí v Bory Mall! Veľkých i malých čaká nabitý program!

Rozhodne sa je na čo tešiť.

Deň detí majú radi veľkí i malí. Nezbedníci ho milujú, pretože sa celý deň "točí" len okolo nich a dospeláci si zase radi zaspomínajú na svoje detstvo a vrátia sa tak do čias sladkej bezstarostnosti. Deň detí je preto medzinárodným sviatkom, ktorý oslavujeme aj u nás. Pri tejto príležitosti sa to len hemží nabitými programami a zábavou, pri ktorej si na svoje príde naozaj každý. Príďte so svojimi ratolesťami osláviť tento krásny deň do Bory Mall v Bratislave. Nezbedníkov čaká nabitý program plný rôznych aktivít, sladkých dobrôt, pestrých balónov, rozprávkových výhier a netradičnej zábavy. Deti budú môcť zažiť kúsok slávy v talentovej šou Česko Slovensko má talent pre deti, so sympatickou porotou. Nebude chýbať známy kat Jaro Slávik, ktorému budú pomáhať decká z obľúbeného jojkárskeho seriálu Prázdniny. Na programe bude aj autogramiáda s detskými hercami či vystúpenia Sníčka a Kúzelníka z televízie RiK. A to ešte ani zďaleka nie je všetko! Deň detí sa oslávi hraním a pochutnávaním si na sladkostiach všetkých chutí a tvarov! Baviť sa veľkí i malí budú od 10:00 hod. do 18:00 hod.

Program: 

10:00 začiatok osláv Dňa detí

14:00 vystúpenie Sníčka

16:00 detský Talent

17:00 autogramiáda

18:00 vystúpenie Kúzelníka

Rozhodne je sa na čo tešiť! Príďte už túto sobotu 2.6.2018 od 10:00 do 18:00 do Bory Mall a oslávte Deň detí ozaj pompézne!

Tagy: Deň detí MDD Bory Mall

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.