Najslávnejšie dvojičky sveta oslavujú narodeniny! Majú len 32 rokov a vyzerajú ako strašidlá!

Kde sú tie milé dievčatká zo seriálu Plný dom?
Zdroj: Profimedia

Najslávnejšie dvojičky, ktoré sa do pamäte divákov dostali najmä vďaka seriálu Plný dom, boli roztomilé a roztopašné dievčatká, ktorým sa ale všetko vďaka milej tváričke a nevinným modrým očiam prepieklo. Ako išiel čas, z detí sa stali tínedžerky a neskôr dospelé ženy. Sláva sa však podpísala aj pod nimi. Hollywood a kopa peňazí na účte poznačili ich životy. Nielenže detstvo prežili na pľaci, ale miláčik mládeže Mary-Kate trpela dlhé roky mentálnou anorexiou. Najprv to zatajovala, nakoniec ale skončila v nemocnici, kde sa o ňu starali odborníci. Hoci obe od detstva vyzerali na nerozoznanie, časom každý vedel, ktorá je ktorá. Ashley vyzerá mladistvo a je pekná, Mary-Kate však viditeľne zostarla. Na jej výzore sa podpísali predovšetkým jej plastiky, no stopy na nej zanechala aj anorexia či psychické problémy.

Dvojičky však nezaháľali a hoci od jedného roku pracovali, v desiatich sa rozhodli založiť dokonca svoju vlastnú značku. Venovali sa kozmetike, dámskemu oblečeniu, knihám, hrám, hračkám, videám a dokonca aj elektronike. Časom ich začali označovať za módne ikony.

Zdroj: Profimedia

Najslávnejšie dvojičky dnes oslavujú. Sfúknu 32. sviečok na ich torte. Ich vek by im ale asi len málokto tipoval...

Všetko najlepšie!

Tagy: Mary-Kate Olsen Ashley Olsen

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.