Klobúk dole! Dara Rolins to povedala ako PANI: Otvorená spoveď o vzťahu s Rytmusom!

Expartneri by totiž v pondelok mali výročie.

​Rozchod roka. Tak označili všetky médiá koniec dlhoročného vzťahu Rytmusa a Dary Rolins. Odkedy už expartneri žijú od seba, neprejde týždeň, že by sa o nich niečo nenapísalo. Kým raper je už niekoľko mesiacov šťastný po boku novej priateľky Jasminy Alagič, speváčka sa zatiaľ na verejnosti nepochválila žiadnym novým objavom. To otvára medzi ľuďmi množstvo otázok a dáva priestor pre rôzne špekulácie. Tým ale speváčka dala jasnú stopku svojím pondelkovým statusom na Instagrame. Fanúšikom napísala otvorenú spoveď, v ktorej vyjadrila všetko, čo sa v jej vnútri nachádza.

View this post on Instagram

8.oktober bol, JE a vzdy aj bude:) A nech su dnes karty rozdane akokolvek, viem, ze tomu datumu a pesnicke venujem vzdy zvysenu pozornost😊 Na ten pocit, ked som si ju prvy krat pustila nechcem zabudnut. Aj vdaka tymto emociam viem, co znamena milovat. To, ze okrem mojich fotiek vymazal Patrik zo svojho youtuboveho kanalu aj tuto pesnicku, je vlastne dalsim dokazom jak velmi su ludia odlisni uz v tych zakladnych, zivotnych principoch. Ak by som poprela minulost, svoje emocie, lasky, popriem seba a kazde slovo, ktore som kedy vypustila z pusy. A bala by som sa, ze aj vsetky dalsie vyznania a sluby, ktore vypustim a dam komukolvek inemu, stratia tym padom na vahe. Nehladajte v mojich uvahach lutost ani pateticku nostalgiu, usmievala som sa vtedy, usmievam sa aj teraz:), pretoze 8.oktober nejde vymazat ZO MNA😊 Nepisem to preto, aby sa tu teraz v komentoch komukolvek nakladalo. Patrika mam odhliadnuc od vsetkeho stale rada. Bola som to ja, kto s nim zil, takze som tym padom JEDINA kto si moze eventuelne stazovat🤣☝🏼Nepotrebujem ani polutovat, ani utvrdzovat v tom, ze sme sa k sebe aj tak nehodili. Hodili. A v svojej dobe- lebo KAZDY vztah ma “svoju dobu”- to vsetko malo svoje kuzlo. A dokazom toho je aj pesnicka 8.OKTOBER ❤️#stillLoveit #itsApartOfMyHistory #pieceOfMyLife #onesUponAtime ...💫

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

Žiadne hejty, žiadna nenávisť, žiadna sebaľútosť ani žiadna irónia. Iba rozumné a múdre myšlienky dospelej ženy, ktorá je so svojím životom vyrovnaná. „8. október bol, je a vždy aj bude. A nech sú dnes karty rozdané akokoľvek, viem, že tomu dátumu a pesničke venujem vždy zvýšenú pozornosť. Na ten pocit, keď som si ju prvýkrát pustila, nechcem zabudnúť. Aj vďaka týmto emóciám viem, čo znamená milovať. To, že okrem mojich fotiek vymazal Patrik zo svojho youtubového kanálu aj túto pesničku, je vlastne ďalším dôkazom, jak veľmi sú ľudia odlišní už v tých základných životných princípoch. Ak by som poprela minulosť, svoje emócie, lásky, popriem seba a každé slovo, ktoré som kedy vypustila z pusy. A bála by som sa, že aj všetky ďalšie vyznania a sľuby, ktoré vypustím a dám komukoľvek inému, stratia tým pádom na váhe. Nehľadajte v mojich úvahách ľútosť, ani patetickú nostalgiu. Usmievala som sa vtedy, usmievam sa aj teraz. Pretože 8. október nejde vymazať ZO MŇA. Nepíšem to preto, aby sa tu teraz v komentoch komukoľvek nakladalo. Patrika mám odhliadnuc od všetkého stále rada. Bola som to ja, kto s ním žil, takže, som tým pádom JEDINÁ, kto si môže eventuálne sťažovať. Nepotrebujem ani poľutovať, ani utvrdzovať v tom, že sme sa k sebe aj tak nehodili. Hodili. A v svojej dobe – lebo KAŽDÝ vzťah má „svoju dobu“. To všetko malo svoje kúzlo. A dôkazom toho je aj pesnička 8. október,“ napísala Dara, ktorá to opäť dala ako pani. Mnohé ženy by sa od nej mali čo učiť. Klobúk dole!

 

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk