Thomas Puskailer

Thomas Puskailer dobýja Slovensko! Vyráža na unikátne ECO RECYKLUJ TOUR!

Thomas Puskailer štartuje ďalší unikátny ekologický projekt pod názvom ECO RECYKLUJ TOUR.

Thomas Puskailer, ktorého pravidelne stretávate v Ranných Novinách, sa okrem moderovaniu venuje aj hudbe. Minulé roky odohral stovky úspešných ekologických koncertov a pre veľký úspech sa rozhodol v týchto projektoch pokračovať. Počas tohtoročného turné sa chce priblížiť k žiakom a študentom a vysvetliť im všetko o recyklácii, separácii či zbytočných obaloch. Jeho unikátny eko-výchovný projekt pomenoval ECO RECYKLUJ TOUR. Vidieť speváka môžete od februára do júna na 28 koncertoch v 25 miestach po celom Slovensku. Na turné bude mať aj hostí, a to Martina Madeja a Ondreja Antálka. "Prepojením hudby s faktami o stave, v ktorom sa nachádza naša planéta, sa zaoberám už roky. Veľmi ma teší stále narastajúci záujem škôl po celom Slovensku, ktoré chcú  vidieť a spoznať, čo Eco tour vlastne  je. Celoročne chodíme poctivo od Bratislavy až po Michalovce. A môžem sa pochváliť tým, že projekt už po druhýkrát podporila naša vláda. Jeho význam ohodnotil a podporil záštitou minister životného prostredia László Sólymos. To je pre náš tím známkou kvality a hnacím motorom na šírenie ekoosvety v ďalších programoch. Deti aj učitelia sú vždy nadšení, máme školy a mestá, kam sa opakovane vraciame už piaty raz," sumarizuje Thomas Puskailer.

ECO RECYKLUJ TOUR je projekt bez časového ohraničenia a vznikol v spolupráci so Stromom života. Jeho cieľom je zábavnou formou zvýšiť enviromentálne povedomie žiakov základných škôl. Projekt postupne graduje a drží si pozornosť divákov od začiatku až do konca. Thomas Puskailer, Martin Madej a Ondrej Antálek názornou formou približujú každú skutočnosť o recyklácii, separácii, o zbytočných obaloch či uvedomelom nakupovaní. "Školy sa nám stále hlásia, niekedy máme dokonca dva koncerty za sebou. Teším sa na celé Slovensko. Na turné predvádzame hodinový interaktívny program. Jeho súčasťou sú súťaže, eko-pesničky či krátke videá so známymi osobnosťami šoubiznisu. Na záver deti vždy potešíme autogramiádou. Veľmi sa teším z ich reakcií, máme úžasné ohlasy," neskrýva radosť Thomas Puskailer. 

​Sympatický Thomas ide v ekológii sám príkladom. Jazdí na hybridnom aute, nábytok si vytvoril z recyklovaného dreva, šetrí vodou aj elektrickou energiou a, samozrejme, triedi odpad. "Napriek tomu, mnohí z nás odpad netriedia a nakupujú stále rovnaký tovar bez ohľadu na jeho dopad na životné prostredie. Ak však nechceme žiť na jednom veľkom smetisku, je na čase, aby sme si osvojili niekoľko dôležitých zásad zodpovedného správania sa," apeluje Thomas.

Koncerty sa organizujú v spolupráci so školou, ktorá zabezpečí priestor. Thomas Puskailer a jeho tím dodá skvelý program a technickú realizáciu, vrátane ozvučenia. Prihlásiť sa môžete na www.ecotour.sk alebo na info@ecotour.sk. Informácie nájdete na www.facebook.com/ecotoursk/ a www.instagram.com/ecotoursk/

ECO RECYKLUJ TOUR 2019 

15.2. - Bratislava

25.2. - Soľ

26.2. - Vranov nad Topľou

27.2. - Bystré

28.2. - Hlinné

28.2. - Banské

 

1.3. - Kráľovský Chlmec

4.3. - Gbely

5.3. - Nitra

6.3. - Bratislava

 

3.4. - Topoľčany

4.4. - Bratislava

8.4. - Nitra

9.4. - Sliač

10.4. - Zvolen

11.4. - Vranov Na Topľou

 

24.4. - Holíč

25.4. - Topoľčany

26.4. - Bratislava / Devín

28.4. - Nové Zámky

 

7.5. - Bratislava

30.5. - Klátova Nová Ves

31.5. - Šurany

 

28.6. - Topoľčany

29.6. - Košice

Užite si Thomasa Puskailera na ECO RECYKLUJ TOUR!