Karin Haydu zvodná ako nikdy predtým: Z jej napumpovaného dekoltu vám padne sánka!

Karin Haydu je neprehliadnuteľná. Je krásna, príťažlivá, pôvabná, sexi, charizmatická a neraz aj veľmi zvodná. Navyše má dokonalé krivky, ktoré nenechajú žiadneho muža chladným.

Karin Haydu patrí medzi najkrajšie herečky slovenského šoubiznisu a pôvab jej môže každá žena len závidieť.​ Tmavovláska je známa tým, že na každom spoločenskom podujatí vyzerá výborne. Vždy je dokonale upravená, štýlovo nahodená a nesmierne sexi. Karin akoby zastavila čas a už roky vyzerá rovnako úžasne. Pravidelne cvičí a stará sa o svoj zovňajšok. Haydu účinkuje v divadle La Komika a odtiaľ uverejnila na Instagram zvodnú fotografiu v priliehavých bielych šatách, ktoré viac odhaľovali ako skrývali. Opäť tak dokázala, že svetu má čo ukázať a že skutočne patrí medzi najkrajšie slovenské celebrity.

​Krásu do vienka zdedila aj jej dcéra Vanessa, ktorá  išla v matkiných šľapajách a zahrala si aj v našom seriáli Panelák či rôznych reklamách. Jej pôvab neostal bez povšimnutia a Karininu dcéru oslovilo viacero modelingových agentúr,,Takéto ponuky už Vanesska dostáva od dvanástich rokov. Myslím si, že ona je ešte mladá na to, bála by som sa ju pustiť do sveta," prezradila herečka. Karin si s dcérou výborne rozumie a spoločne si užívajú život plnými dúškami.

Najčítanejšie nanoviny.sk