Tina ukázala dlhoročné tajomstvo z Afriky: Toto je môj biologický otec!

Speváčka pred niekoľkými mesiacmi informovala svojich fanúšikov, že trpí ťažkou chorobou. So sklerózou multiplex bojuje dlhšie obdobie, preto sa na určitý čas vytratila zo svetiel reflektorov. Teraz sa však vrátila z Afriky a celému svetu ukázala svoju rodinu.

Tina sa pred niekoľkými rokmi vytratila zo sveta šoubiznisu a fanúšikovia o nej vôbec nič nevedeli. Teraz je všetko inak a tmavovláska svoj Instagram zásobuje fotkami svojich detí či manžela. Pred niekoľkými dňami vycestovala do Afriky za svojou biologickou rodinou. Najskôr sa fanúšikom pochválila svojou sestrou a teraz svetu ukázala aj dlho utajovaného otca. ,,Toto je Tino Obama. Do roku 2001 bol jediným chirurgom v regióne, často robieval aj 24-hodinovky, keďže iná možnosť nebola. Od roku 2003 sa stal na dlhé roky ministrom zdravotníctva v Rovníkovej Guinei. Život zariadil, že sme žili a rástli oddelene a to je úplne v poriadku. Je to môj biologický otec," napísala Tina na Instagrame. 

​Rovníková Guinea je miesto, odkiaľ obľúbená Tina pochádza a kde žije jej rodina. Speváčka si Afriku užila plnými dúškami a domov si priniesla mnoho zážitkov i spomienok.

View this post on Instagram

Toto je Tino Obama. Do roku 2001 bol jedinym chirurgom v regione, casto robieval aj 24 hodinovky, kedze ina moznost nebola. Od roku 2003 sa stal na dlhe roky ministrom zdravotnictva v GUINEA EQUATORIAL. Specializuje sa aj na cudzokrajne choroby a medicinsku geografiu a neskor tieto odbory aj vyucoval. Byval poradcom prezidenta a co sa tyka lekarskeho poradenstva, je poradcom v ramci otazok zdravia pre prezidentsku rodinu. Stoji za postavenim niekolkych nemocnic, ci klinik v krajine a na vlastne oci som videla kazdodennu pomoc nielen vlastnej rodine. Bol clenom panafrickeho parlamentu, obcas mi posle fotku zo zasadania OSN. Aj ked to moze zniet, ze je rozlietany diplomat, co na nikoho nema cas, nie je to tak. Ludia ho vnimaju velmi pozitivne, maju ho radi (jak si tam tak vykracuje po uliciach v slapkach...), je napomocny, mozu sa na neho spolahnut a obratit. Sposob jeho zivota a podmienky v akych zije, vobec nenasvedcuju tomu, ze by zneuzival svoje postavenie na sebaobohacovanie. Hostili nas v najchudobnejsich oblastiach, kde ma rodinu. Nosi im jedlo vzdy ked ide okolo, nikdy predtym som nevidela, ze by sa niekto takto staral napriklad o vdovy (mnozne cislo, lebo ich je viac) po svojich bratrancoch. Proste nezabudol. A on si to ani nejak moc neuvedomuje, nic necaka naspat, proste takto zije a neriesi. Napisal aj knihu, je vydana v niekolkych jazykoch, par ks anglickej verzie som priniesla aj na Slovensko. Kedze zazil aj casy kolonizacie, ma vela toho co povedat o historii krajiny, o medzinarodnych vztahoch, ci o novej ere, kedy sa objavili OBROVSKE loziska ropy a ako to zmenilo drobnu krajinu, ktora na nieco take ani nemoze byt pripravena. Je to typek, co hra aj na gitare a nejake moje pesnicky sa uz naucil, mali sme aj vystupenie 😀 Zivot zariadil, ze sme zili a rastli oddelene a je to UPLNE v poriadku, lebo stopa, aku zanechava v tisickach ludskych zivotov tych, ktori potrebuju alebo potrebovali pomoc v jeho rodnej krajine, je omnoho dolezitejsia ako ja. Dnes ROZUMIEM a keby som sa mala vratit v case , NEZMENIM ANI MILISEKUNDU a prejdem si vsetkym rovnako. Je to moj biologicky otec. #wakandaforever #ucta #ChvalmePredkov #maťaObamová😀

A post shared by ꧁𝕿𝖎𝖓𝖆꧂ (@tinaslovakia) on

Redakcia / LM

Redakcia / LM

Viac článkov od autora

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk