Zuzana Plačková ukázala potetované telo: Toto všetko zdobí jej sexi postavičku!

Temperamentná tmavovláska už dlhé roky múti vody slovenského šoubiznisu a vždy vie ako zaujať. Zuzana je často označovaná aj ako kráľovná instagramového neba a opäť sa jej podarilo šokovať.

Zuzana Plačková je známa tým, že rada šokuje a čo si o tom myslia iní, ju nezaujíma. V minulosti nikdy nemala problém ani s vyzývavými a odvážnymi outfitmi, ktoré viac odhaľujú, ako zahaľujú. Odkedy sa ale vydala za svojho dlhoročného priateľa Reného, je striedmejšia vo vyjadrovaní aj v obliekaní. Sexi šaty si na seba už neoblieka tak často a preferuje ležérnu módu. Zuzana sa preslávila najmä svojou úprimnosťou, ktorá je pre niektorých až neznesiteľná. No ako sa hovorí, pravda niekedy bolí. Plačková si servítku pred ústa nikdy nedávala a na svojom Instagrame sa vyjadruje k akýmkoľvek témam.

​Momentálne si užíva dovolenku v ďalekej exotike a fanúšikom sa pochválila fotografiou, na ktorej môžu vidieť viacero tetovaní zdobiace jej sexi postavičku. Zuzana sa netají tým, že sa jej páčia masívne ozdoby a zaujímavé citáty, preto si ich necháva zvečniť na svojom tele. Pozrite sa, čo všetko zdobí jej dokonalú figúru

Redakcia / LM

Redakcia / LM

Viac článkov od autora

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk