Panelák grafika

TV JOJ výrazný líder v prime time

Panelák a Pod povrchom s dvojnásobným náskokom pred konkurenciou.
Seriál Panelák bol v utorok najsledovanejším nespravodajským programom dňa a dosiahol jeden zo svojich najlepších výkonov – rating 13,2% a podiel 33,6%. Ešte silnejší bol tradične v mestách (podiel 37,8%), medzi mladými divákmi 15-34 (takmer 40%) a najsilnejší v Bratislavskom a v Trenčianskom kraji (43,9% a 41,5%). Konkurencia získala so svojim komediálnym seriálom o takmer polovicu menej divákov. Panelák si tak dlhodobo drží pozíciu najsledovanejšieho slovenského seriálu na televíznych obrazovkách.
Približne dvojnásobný náskok pred konkurenciou si TV JOJ udržala aj so svojim druhým pôvodným seriálom Pod povrchom, ktorý získal podiel 30,8%.  Najvyšší podiel dosiahol medzi mladými diváčkami (15-34) s hodnotou takmer 40%.
Nadpriemernú sledovanosť a umiestnenie medzi najsledovanejšími reláciami dňa dosiahlo aj spravodajstvo TV JOJ – KRIMI s podielom 30%, Noviny TV JOJ podiel 33,7% a Najlepšie počasie podiel 33,3%.
TV JOJ bola v utorok 5. 2. 2013 výrazným trhovým lídrom v prime time. Spolu so stanicou PLUS získali väčší podiel (35,7%) ako tri konkurenčné stanice spolu.