Silvia Kucherenko hore bez: Úplne iné prsia než si všetci myslia!

Výrazná blondínka s plnými perami Silvia Kucherenko sa rozhodla svetu ukázať holú pravdu, a to doslova. Najnovšie zverejnila fotografiu, na ktorej ukazuje, že vôbec nemá také veľké a umelé prsia, ako si väčšina ľudí myslí.

Silvia Kucherenko patrí medzi výrazné a zároveň aj kontroverzné osoby slovenského šoubiznisu. Dlhé vlasy, vyzývavý dekolt, plné pery a luxusný život spôsobili, že je neostane nikde bez povšimnutia. Kým niektorí sa pri pohľade na ňu tak trošku chytajú za hlavu, iní ju maximálne „žerú“ a neujde im ani jeden jediný príspevok na jej Instagrame. ​Silvia Kucherenko je totiž na sociálnych sieťach veľmi aktívna a neustále má čím prekvapiť. Po krachu manželstva so Sergejom Kucherenkom sa blondínka snaží žiť nový život a dokazovať, že všetko, vrátane starostlivosti o syna Alexandra, zvláda na jednotku. A hoci si o tejto blond kráske všetci myslia, že je celá umelá od hlavy až po päty, najnovšie sa rozhodla dať jednu z vecí na pravú mieru. Na svojom profile zverejnila foto hore bez, čím chcela maximálne transparentným spôsobom dokázať, že s jej prsiami to vôbec nie je tak, ako sa na prvý pohľad môže zdať. ,,Ja len, že všetci si myslia, aké mám veľké prsia. Mám trojky, také akurát. Žiadne umelé vedrá… urobené s vkusom,”  napísala Silvia k fotke s holým poprsím, kde má rozmazané len bradavky. Kráska tak opäť dokázala, že si už dávno žije vlastným životom a robí všetko preto, aby bol jej syn Alexander šťastný a spokojný. Základom je však aj to, že spokojná je i samotná blondínka. A to aj so svojou postavou a prsiami, čo sa snaží aj takýmto spôsobom dokázať svojim fanúšikom. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Monday ❤️? ja len , že všetci si myslia, aké mám veľké prsia .. mám trojky , také akurát ? žiadne umelé vedrá ?urobené s vkusom ?

Príspevok, ktorý zdieľa Silvia Kucherenko (@official_silviakucherenko),

Redakcia / IP

Redakcia / IP

Viac článkov od autora

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk