Zdrvujúca správa od Zuzany Plačkovej: Navždy ju opustil milovaný otec († 51)!

Do rodiny Zuzany Plačkovej prišiel obrovský smútok. Tesne pred Vianocami prišla o svojho milovaného otca, ktorý zomrel vo veku 51 rokov.

​To, čo aktuálne prežíva známa slovenská influencerka a hviezda šou Insta Queen Zuzana Plačková, by nechcel zažiť nikto. Akoby nebolo nešťastných a smutných udalostí na Slovensku v posledných týždňoch dosť, tesne pred Vianocami jej rodinu navždy opustil milovaný otec, a to vo veku len 51 rokov. "V stredu som mala letieť na dovolenku a nikdy by som neverila tomu, že namiesto toho budem nečakane pochovávať svojho ocka vo veku 51 rokov. Ďakujem ti za to, ako si má vychoval a urobil zo mňa veľmi silnú ženu schopnú čeliť tomto svetu s nadhľadom tak, ako si to robil vždy ty. Ďakujem ti za trpezlivosť, ktorú ste pri mne v dectve museli mať, keď som vyvádzalala," napísala Zuzana na sociálnu sieť, kde ju sleduje takmer 600-tisíc fanúšikov. Do príspevku pripojila aj archívnu fotografiu, ktorou si svojho milovaného ocka pripomenula. "Ďakujem že si sa so mnou ako malou učil do školy a veľa toho ma naučil a že si sa s nami vždy hrával všetky spoločenské hry ako správny otec a vždy v nedeľu si varil náš obľúbený obed... I keď nie vždy bolo dobre, no vždy som ťa ľúbila, lebo som celá po tebe. Verím, že už ťa nič nebolí a je ti konečne dobre. Odpočívaj v pokoji. Nikdy na teba nezabudneme. Ľúbime ťa," napísal svojmu ockovi Zuzana krásne vyznanie do neba. Celej Zuzaninej rodine vyjadrujeme v týchto ťažkých časoch úprimnú sústrasť. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Takto si ťa budem pamätať navždy ❤️ V stredu som mala letieť na dovolenku a nikdy by som neverila tomu že namiesto toho budem nečakane pochovávať svojho Ocka vo veku 51 rokov ? Ďakujem ti za to ako si má vychoval a urobil somna veľmi silnú ženu schopnú čeliť tomto svetu s nadhľadom tak ako si to robil ty vždy ❤️Ďakujem ti za trpezlivosť ktorú pri mne ste v dectve museli mať keď som vyvádzalala...Ďakujem že si sa somnou ako malou učil do školy a veľa toho ma naučil a že si sa s nami vždy hrával všetky spoločenské hry ako správny otec a vždy v nedeľu si varil náš obľúbený obed... I keď nie vždy bolo dobre no vždy som ťa ľúbila lebo som celá po tebe❤️Verím že už ťa nič nebolí a je ti konečne dobre ❤️ Odpočívaj v pokoji nikdy na teba nezabudneme....Ľúbime ťa ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova),

Redakcia / IP

Redakcia / IP

Viac článkov od autora

Najčítanejšie nanoviny.sk