Plačková nezostala svojej povesti nič dlžná: Jej nové auto za 200-tisíc vám vypáli zrak!

Za takýto "cukrík" by sa nehanbila ani barbie bábika. Zuzana Plačková si dopriala poriadne luxusný darček v podobe nového tereňáka, ktorého pôvodne bielu farbu si nechala prerobiť do cukríkovo ružovej. Na slovenské cesty tak najnovšie pribudlo jedno z najvýstrednejších áut vôbec. A aj najdrahších.

View this post on Instagram

10 mesiacov čakania sa myslím oplatilo 🙏😍Neskutočný pocit splniť si svoj materiálny životný sen 🙏Toľko sĺz šťastia som ešte asi nikdy za nič materiálne nedala ❤️Každopádne chcem sa nesmierne poďakovať tebe @p_ferencz a @mercedesbenzds pretože bez vás by nebolo a nesplnila by som si tento sen 🙏 Ďakujem @p_ferencz za každú radu lebo hneď si videl že som debilka a v autách sa nevyznám 😂☝️Poradil si mi vysvetlil všetko ako má byť a tak isto to bolo aj pri @rene.rendy aute 🙏❤️Tebe @steevo_26 ďakujem za môj brabus ktorý som nehala zhotovenie na teba lebo ty si proste profík v tom čo robíš a veľmi ti ďakujem za tie naložené doplnky ❤️🙏 Samozrejme nemôžem vynechať tu dokonalú najkrajšiu a najlepšie spracovanú fóliu od @foliocarslovakia tu robotu Vám ešte pridám do story lebo to je extrémna tip top práca za ktorú taktiež ďakujem ❤️🙏 Proste stretla som ľudí ktorí mi naozaj s tým pomohli a nechceli na mne zarobiť ako väčšina ľudí ktorým som sa ozvala cenník bol hneď 2x tak veľký ako bežne lebo Plačková ... Proste našla som ľudí ktorým budem zaviazana veľmi dlho za ich dobrotu ❤️🙏 ĎAKUJEM 🙏❤️ #ďakujem #mercedes #mercedesg #brabus

A post shared by Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova) on

Tomu sa povie výstrednosť! V tomto prípade sa nič iné ani čakať nedalo. Samozvaná instagramová kráľovná a hviezda šou Instaqueen Zuzana Plačková vždy vedela, ako zaujať. Teraz sa jej však podarilo prekonať všetky hranice. Najnovšie si totiž zadovážila nové auto a nie hocijaké. Zuzana pritom avizovala kúpu už v apríli minulého roka, kedy sa priamo z predajne áut pochválila faktúrou, na ktorej svietila suma takmer 150-tisíc eur. Na svoje nové fáro čakala 10 mesiacov. Rozhodla sa totiž, že svoj nový luxusný Mercedes nechá prejsť špeciálnou úpravou, šitou presne na jej mieru. Nové auto tak dostalo skutočne nezameniteľný dizajn, ktorý nemá na slovenských cestách obdoby. Vďaka špeciálnym ružovým fóliám tak svieti na kilometre ďaleko a celé mesto tak odteraz bude vedieť, že Zuzana je nablízku. Ako sa vyjadrila samotná Plačková, ľudia na ňu môžu pokojne trúbiť, koľko len chcú. "Neskutočný pocit splniť si svoj materiálny životný sen. Toľko sĺz šťastia som ešte asi nikdy za nič materiálne nedala," vyznala sa Zuzana svojim fanúšikom. Za svoje luxusné auto dala Plačková napokon takmer 200-tisíc eur. Nechýbajú ani špeciálne obrazovky či koberčeky a samozrejme ani unikátne evidenčné číslo s nápisom "QUEEN".

Zuzana Plačková a jej nové auto Zuzana Plačková a jej nové auto Zdroj: Instagram @queen.plackova

Redakcia / IP

Redakcia / IP

Viac článkov od autora

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk