duhalka

Deti, máte sa na čo tešiť! Nenechajte si ujsť predstavenie princeznej Dúhalky!

Pre veľkých úspech sa malí i veľkí môžu opäť tešiť na ďalšie skvelé predstavenie princeznej Dúhalky.

Kúpiť lístok

Princezná z krajiny za Dúhou je populárna medzi deťmi prostredníctvom Youtube, CD alebo digitálnych platforiem. V slovenských domácnostiach sa často objavuje vďaka detskej televízii JOJKO, ktorá začiatkom roka začala vysielať seriál pre deti od tvorcov Dúhalky s názvom Sníček a Dúhalka.

V rámci svojho koncertného programu mala tento rok aj princezná Dúhalka absolvovať desiatky až stovky koncertov po Slovensku. Avšak situácia so šírením vírusu COVID-19 je natoľko vážna, že všetky plánované podujatia sú nateraz preložené na neurčito, niektoré zrušené úplne.

​To však nebráni tomu, aby ste si predstavenie princeznej Dúhalky užili z pohodlia vašej obývačky. Po veľkom úspechu predošlého koncertu je tu ďalší. Opäť ho budete môcť sledovať naživo na stránke www.joj.sk a to už v pondelok 18. mája 2020 o 10:00 hod.

Všetky deti a ich rodičia, ktorí majú záujem byť súčasťou tohto skvelého živého koncertu, si môžu zakúpiť rodinnú vstupenku na www.joj.sk, v sieti Ticketportal a Inviton v hodnote 3,99 €. Po zaplatení dostanete do mailu unikátny kód, ktorý vám umožní koncert sledovať v tej najvyššej obrazovej kvalite.

Čo robí Dúhalka vo voľnom čase?

Princezná Dúhalka predovšetkým rada spieva a venuje svoj čas piesňam pre deti. Keď má chvíľu voľného času, snaží sa ho využiť aktívne. "Sezónne rada sa venujem záhradke, zbožňujem kosenie. Rada čítam, maľujem a pečiem chlieb," prezradila. "No a mojou veľkou drogou sú domáce online tréningy s Jany Landl, bez nich si to už ani neviem predstaviť. A mojím najväčším hobby sú manžel a syn. Tí sú návykoví!," dodala Dúhalka.

Vystúpenie Dúhalka

Dúhalka aj tentokrát zaspieva obľúbené pesničky detí. Nebudú chýbať náučné songy o dňoch v týždni, farbách, číslach či mesiacoch v roku. Deti sa tiež dozvedia o počasí, dúhe či dažďových kvapkách.

Kúpiť lístok

Nenechajte si ujsť jedinečné predstavenie Dúhalky už 18. mája o 10:00 hod. na www.joj.sk!