Už dnes večer na vás čaká kopec zábavy! Sledujte BooYang TV s Jarom Slávikom!

Svet sa síce pomaly vracia do starých koľají, no ešte nie je taký, ako si ho pamätáme. Keďže podujatia, na ktorých by sa naraz stretlo veľké množstvo ľudí, sú v nedohľadne, využívame všetci moderné technológie. Tak vznikla aj talentová talk show Jara Slávika BooYang TV.

Koronavírus síce ochromil svet a značne ho spomalil, ale otvoril dvere novým príležitostiam. Hoci sa nemôžeme stretnúť na akcii či koncerte, môžeme si dopriať relax priamo z pohodlia našej obývačky. Komfortne si tak môžete vychutnať program ako je napríklad BooYang TV.

Obávaný kat z obľúbenej show Česko Slovensko má talent Jaro Slávik si na vlastnej koži vyskúšal moderovanie a tak každý štvrtok má svoju talentovú talk show naživo na stránke www.joj.sk. V live vysielaní vždy hodnotí talenty a má aj zaujímavých hostí, ktorých sa pýta na všetko možné i nemožné. Už dnes večer sa môžete tešiť na tanečníčky, ktoré vás dostanú nielen svojimi vábnymi pohybmi, ale aj leskom. Prostredníctvom videohovoru sa Jaro porozpráva aj s kúzelníkom Tomasianom a jeho manželkou Kelly, pričom každý z nich bude aj čarovať a vďaka vzdušnej akrobacii, ktorú predvedie Katarína Sobinkovičová si zalietame vzduchom. Tešiť sa tiež môžete aj na slovenského pole dancera Daniela Jarotu. Nenechajte si ujsť BooYang TV s Jarom Slávikom už dnes večer o 21:00 hod. na www.joj.sk!

Pohodlne sa usaďte a sledujte BooYang TV s Jarom Slávikom už dnes o 21:00 hod. na www.joj.sk! Reláciu sledujte priamo TU!