Bijú jej biologické hodiny na poplach? Zuzana Plačková sa túži stať matkou!

Zuzana Plačková už má plán. Presne vie, kam vycestuje, keď sa opäť otvoria hranice. Plánuje "tour de Afrika". Ale safari nie je jediný dôvod, prečo sa chce vydať na tento kontinent.

​Instaqueen Zuzana Plačková miluje deti. Dokazujú to časté príspevky s jej neterami. Nad materstvom sa kráľovná Instagramu už veľakrát zamýšľala a, samozrejme, raz sa aj ona chce stať mamou. Zatiaľ sa ale nevyjadrila, kedy presne. Teda doteraz.

Nedávno na Instagrame opäť komunikovala so svojimi fanúšikmi. Jeden z nich sa jej opýtal, kam by sa vybrala, keď sa bude dať opäť cestovať. Instaqueen už videla riadny kus sveta, jeden kontinent jej ale prirástol k srdcu natoľko, že chce objaviť všetky jeho krásy. "Keď to bude možné, chcem precestovať aspoň na mesiac Afriku," odpovedala. Vzápätí stihla šokovať všetkých svojich 600 000 fanúšikov, keď dodala, že by si tam rada adoptovala dieťa. "Premýšľam nad adopciou na diaľku. Moja známa má takto dve deti a jazdí za nimi," priblížila svoje plány. Všetko je zatiaľ len v úvahách, ale z vyjadrení sa dá pochopiť, že s manželom Reném sa už na túto tému rozprávali a on súhlasil.

Zdroj: instagram/queen.plackova

​Otázkou času zostáva, kedy sa uvoľnia opatrenia a bude sa dať opäť cestovať. Zuzana by tak mohla odletieť do Afriky a adoptovať si tamojšiu sirotu. Zaopatriť ho nebude problémom, ako sama priznala, peňazí má viac než dosť. 

Zdroj: instagram/queen.plackova

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk