Lucia Siposová vytasila dokonalý pevný zadoček: Takú ritku by chcela každá žena!

Tmavovlasá herečka rozhodne nepatrí medzi hanblivky a tak pred kamerou bez problémov ukázala svoje vypracované pozadie. Kým páni si tento pohľad určite vychutnajú, nejedna dáma len zatne zuby od závisti. Prečo? Veď sa pozrite!

Temperamentná Lucia Siposová žiari ako diamant v českej krimi komédii Čierne vdovy, v ktorej hrá jednu z hlavných postáv. A treba uznať, že našej krajine robí za hranicami naozaj skvelú reklamu. Nielenže podáva úžasné herecké výkony, ale dokazuje aj to, že Slovenky fakt patria k najkrajším ženám na svete a majú sa čím pochváliť. V jednej z epizód sa totiž vyzliekla do spodnej bielizne a divákom sa tak naskytol pohľad na jej dokonalý pevný zadoček.

Chrumkavú ritku bez jedinej stopy celulitídy či iných nedokonalostí by jej mohli závidieť aj o polovicu mladšie ženy. Zrejme aj preto Lucia prípadnú nahotu v práci nevidí ako problém. „Neprežívam to. Nie som úplná hanblivka, zaryto to neriešim, ale nepatrím ani medzi tie herečky, ktoré sa na to vyslovene tešia. Ale to asi žiadna taká snáď ani neexistuje. Keby bol celý film či seriál o tom, že sa budem iba vyzliekať, tak by som do takého projektu nešla,“ zhodnotila Siposová.

Foto nájdete v galérii: 

Sledujte seriál Čierne vdovy každú stredu o 23:00 na JOJke!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk