Urobte si radosť! Užite si dva koncerty za jeden deň!

Koncertná šnúra sa ani zďaleka nekončí! A radosť budú mať veľkí i malí. Pre deti si koncert pripravil obľúbený Hugo Sníček a dospelých zas poteší vystúpenie rapera Shomiho a jeho hostí.

Kúpiť lístok

Už zajtra vás čaká jedinečný deň. Môžete si užiť hneď dva koncerty. A za cenu jedného. Deti sa potešia vystúpeniu obľúbeného Huga Sníčka, ktorý nebude sám. Jeho hosťami budú kapela MalinyJam a kúzelník Peter Šesták. Hugo privíta aj tajného hosťa, ktorý si s ním zarepuje. Hugo totiž vydal prvý rapový album pre deti na Slovensku. Text a hudbu pripravili slovenskí raperi - Zverina, Shomi a Elpe. CD obsahuje 10 piesní a naspieval ho Peter Luptak alias Hugo Sníček. Tento album je dostupný v komerčných obchodoch a tiež na Apple music, Spotify, Deezer a ďalšie.

Živé vystúpenie Huga Sníčka a jeho hostí si budete môcť pozrieť vo štvrtok 4. júna o 17.00 hod. na www.joj.sk a tiež v archíve v piatok 5. júna od 10: 00 hod. do 19:00 hod. V deň vystúpenia pozývame na koncert aj dospelých, kde vystúpia tvorcovia textov a hudby na detskom CD - raper Shomi a jeho hostia. Lístok zakúpený na detský koncert je platný aj na večerné predstavenie.

Zdroj: TV JOJ

​​​Všetci, ktorí chcú byť pri tom, si môžu zakúpiť rodinnú vstupenku na www.joj.sk, v sieti Ticketportal a Inviton v hodnote 4,99 €. Po zaplatení dostanete do mailu unikátny kód, ktorý vám umožní koncert sledovať v tej najvyššej obrazovej kvalite. Každý kto si kúpi lístok, získa zľavu na CD Hugo na stránke spinaker.sk.

Doprajte si dva koncerty za jeden deň! Už vo štvrtok 4. júna o 17:00 hod. na www.joj.sk!

Kúpiť lístok