Rozzúrili ho hejty na fotky tehotnej Cibulkovej: Známy muž sa drsne obul do Sloveniek!

Tehotenstvo bývalej tenisky Dominiky Cibulkovej spôsobuje medzi širokou verejnosťou už od svojho začiatku búrlivé reakcie. Či už je to jej váha, outfity, cestovanie či výbavička pre bábätko, ku všetkým fotkám, ktoré na sociálne siete pridáva, píše množstvo ľudí nespočetne veľa hejtov či kritiky.

Azda najväčšie vášne spôsobilo tehuľkovské fotenie Dominiky Cibulkovej pre magazín Grade. Namiesto slušivých mamičkovských šiat sa obliekla do obtiahnutého body, do hrubého kabáta, ale pózovala aj úplne nahá, zahalená len do veľkého kusu priesvitnej látky. Všetky „outfity“ boli v čiernych farbách a pôsobia pomerne pochmúrne. To sa nepáčilo Cibulkovej fanúšikom, ktorí jej za takéto moderné snímky poriadne naložili. Nenávistné hejty sa množili a to až tak, že extenistka musela pri niektorých fotkách vypnúť možnosť komentovania. Hoci samotná Dominika to príliš neriešila, pohár trpezlivosti pretiekol jej kamarátovi a autorovi spomínaných fotiek – návrhárovi a fotografovi Lukášovi Kimličkovi.

Praskli mu nervy a hejtujúcim Slovenkám na svojom profile doslova vypláchol žalúdok. Vy ženy ste veľmi zvláštne tvory. Nikdy som nezažil toľko hejtov pod fotkami ženy, a ešte k tomu tehotnej. A teraz je úplne jedno či je na fotke Dominika Cibulková alebo Anička Pagáčová. NIKDY som nevidel, aby chlap písal chlapovi pod fotku, že je škaredý alebo tučný. A viete prečo? Lebo žiadny chlap sa na toto nezníži. Ale čo dokáže napísať ŽENA druhej ŽENE, tak to je neskutočné. Neskutočné koľko zla, nenávisti, závisti a pohŕdania je vo vás, ženách. A teraz naozaj nie je dôležité to, že to píšem pod fotku Dominiky.  Tá je teraz druhoradá. Prvoradé je to, ako sa vy ženy k sebe navzájom správate. Priznám sa, že z niektorých reakcií mi prišlo zle,“ skonštatoval Kimlička.

Nepáčila sa mu nielen forma hejtovania, ale aj samotná téma. Podľa jeho slov sa ženy dožadujú, aby v módnych časopisoch ukazovali viac reálnych žien, než vychudnutých modeliek. Na druhej strane však kritizujú, ak sa na stránkach módneho magazínu objaví žena moletnejších kriviek. Pracujem v módnom magazíne už 13 rokov. Stále sa dožadujete, aby sa v nich objavovali aj ženy plnších tvarov, aby sa bojovalo proti anorexii a aby si všetky ženy boli rovné. No nehnevajte sa na mňa, ale vy ženy si pekne „kakáte" do úst. Na fotku ženy, ktorá nemá miery topmodelky napíšete, že je tučná a nemala by sa tak ukazovať. Áno, nech chodí po kanáloch, alebo nech nevychádza z domu. Každá žena s konfekčným číslom nad 36 nech sa zatvorí do pivnice a spytuje si svedomie, aby ju náhodou iné ženy na Instagrame nezlynčovali. Keď sa žena s plnšou postavou odfotí polonahá (pre vás bude stále NAHÁ), tak ju posielate do pekiel. Ale keď ste deň pred tým lajkli úplne nahú tehotenskú foto inej prominentnej Slovenky, tak to je v poriadku. Lebo ona je štíhla a nenasiera vás každý deň fotkami svojho života, na ktorý si zarobila sama (lebo nezarobila!),“ penil návrhár. Ja si ženy veľmi vážim a vždy som si vážil, ale prosím vás, majte sa rady. Lebo, keď nemáte rada samú seba, potom sa len skrývate za anonymné profily a celé dni rozsievate na internete zlo a hejty. Ak nemáte rada Dominiku, nesledujte ju. Ak máte rada Beyoncé, sledujte ju. Hlavne sa už prestaňte porovnávať, závidieť si, urážať sa a hlavne prestaňte svoje nenávistné hejty skrývať za vyjadrenie názoru. Pretože taký názor nikoho nezaujíma a hlavne je zbytočný. Ženy majú držať spolu!,“ odkázal ženám.

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk