Dara Rolins randí o sto šesť! O mužov núdzu nemá, mnohí o nej snívajú!

Už sú to viac ako dva roky, čo sa Dara Rolins rozišla s raperom Rytmusom a odvtedy je bez oficiálneho partnera. Úplne bez mužskej spoločnosti ale nie je a pozvánky na rande neodmieta.

​Pre karanténu prišla Dara Rolins o väčšinu pracovných ponúk a dokonca zrušila vianočný koncert na Slovensku. "Prvýkrát od karantény som vystupovala na svadbe a bola to celkom sila. Musela som si pred tým zopakovať slová pesničiek, ktorky choreografie, ale užila som si to. Už sa rysujú ďalšie súkromné akcie, ale vystúpenie na festivaloch je v ohrození," povedala pre blesk.cz speváčka.

Čas v izolácii však si užívala predovšetkým so svojou dcérou Laurou. Keď mala chvíľu voľno, cvičila. Dokonca sa dohodla so svojím jogínom, že bude chodiť k nej domov. "Cvičíme u mňa doma, pretože by som inak zlenivela, aj keď denne chodíme s Laurou a psíkom na prechádzky do lesa, tak som síce pribrala, ale už som späť na svojej váhe," povedala.

Núdzu nemá ani o mužov, hoci oficiálne žiadneho partnera po svojom boku nemá. "Na mužskú pozornosť sa sťažovať nemôžem a rada prijímam pozvania na kávu alebo večeru, ale zatiaľ tá iskra nepreskočila. Ale viem, že raz to príde. Teší ma, že v mužoch vzbudzujem fantáziu, sny a že sa páčim, veď preto my ženy máme chlapov," priznáva Dara Rolins.

View this post on Instagram

Táto fotka z aktuálneho čísla @emma.magazine dokonale definuje LETO☀️! A to sme to fotili v januári☃️, v čase kedy ľudia stoja skôr na svahu:). U mňa v tej dobe prebieha najobľúbenejšia repríza leta. A pozerám, že som tam vysekaná jak do súťaže:)???. Tak TAKTO vyzerá moje telo len na Bali???☺️.To vám môžem zodpovedne potvrdiť:). Po mesiaci pravidelného cvičenia, extrémne zdravého, čerstvého jedla. Žiadna drina, len režim a cielené vedenie, uvedomenie si seba, svojho tela, tej pohody. Podnebie, vlhký vzduch k tomu a pokoj všade okolo aj vo mne, prebúdzanie sa do každého ďaľšieho dňa s úsmevom?...Slnko nám svedčí, lieči, z vnútra aj z venčí:))??Užívajte, tu u nás sa dnes snaží potešiť nás o 106:)??☀️?!!! #summervibes #celysvetjenas #enjoythelittlethings #smile #weekendmood

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

Tagy: Dara Rolins

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk