Adriana Kmotríková oslávila okrúhlu 50ku: Aký špeciálny dar jej dali JOJkári?

Adriana Kmotríková bola dlhé roky tvárou televízie JOJ. Spolu s Jánom Mečiarom sa denne prihovárali divákom v hlavnej spravodajskej relácii Noviny. V januári tohto roka sa však blondínka rozhodla, že je čas na zmenu. Momentálne si užíva leto a nedávno oslávila svoje 50. narodeniny v kruhu rodiny, priateľov a blízkych pod holým nebom.

​Adriana Kmotríková to v živote nemala na ružiach ustlané. Za jej milým úsmevom sa skrýva aj veľa utrpenia. Prvá rana osudu prišla, keď jej prvorodenú dcéru Natálku (†5) zabila cystická fibróza. V roku 2015 ju osud skúšal znova. Lekári zistili, že má nádor na mozgu, ktorý treba okamžite operovať. Nasledovala niekoľkomesačná liečba, po ktorej sa opäť vrátila pred kamery s úsmevom na tvári a plná sily. Netrvalo dlho a prišla ďalšia rana. V roku 2017 jej diagnostikovali nádor na maternici. Opäť sa spustil kolotoč vyšetrení a liečby. Začiatkom tohto roka sa preto sympatická blondínka rozhodla, že sa z obrazoviek stiahne a po dlhých rokoch ukončí svoje pôsobenie v televízii JOJ.

Adriane Kmotríkovej by asi málokto tipoval, že nedávno oslávila okrúhlu 50ku. K narodeninám si dopriala aj tajnú oslavu na chalupe. Nechýbali na nej jej blízki a priatelia. Jedným z nich bol aj jej dlhoročný kamarát a spolumoderátor Ján Mečiar. Ten jej dokonca dal dar, ktorý blondínke vyrazil dych. "Na oslave som bol aj ja, pozvala viacero ľudí z JOJky. Oslavovali sme v Bodíkoch, kde má Adriana chalupu. Kúpili sme jej obraz od Paľa Hammela - siluetu ženy. Zhodli sme sa, že to bude najlepšia pamiatka. Oslavovali sme vonku, bolo pekné počasie, žiadna divočina to nebola. Bolo to príjemné, zdržal som sa zhruba do polnoci," prezradil pre pluska.sk Ján Mečiar. Lukratívny dar, ktorý sympatická blondínka dostala, je nielen originálny, ale aj hodnotný, keďže cena niektorých diel Paľa Hammela sa šplhá i na tritisíc eur.

Adriane Kmotríkovej prajeme všetko najlepšie!

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk