Je znovu zamilovaná? Martina Schindlerová je na najnovších fotkách krásna ako nikdy!

Tmavovlasá speváčka odjakživa patrila k najkrajším Slovenkám. Už vo svojich kariérnych začiatkoch, ešte ako sladká šestnásťročná tínedžerka, bola krásna, no vek jej na atraktivite ešte pridal.

Speváčku Martinu Schindlerovú sme spoznali ešte v roku 2004, keď bola finalistkou speváckej súťaže. Hoci ju nevyhrala, všetkým sa zapísala do pamäti svojím hlasom, ktorý bol silný ako zvon. Aj keď mala vtedy našliapnuté na slušnú spevácku kariéru, stiahla sa do ústrania, vydala sa, priviedla na svet dve deti a žila rodinným životom. Po rozvode sa však opäť vrátila do sveta šoubiznisu a snaží sa nanovo rozbehnúť svoju kariéru. Navštevuje spoločenské podujatia, televízne relácie a je aktívna na sociálnych sieťach.

Kým v minulosti si svoje súkromie extrémne strážila, v súčasnosti s fanúšikmi zdieľa novinky zo svojho života a pravidelne ich poteší krásnymi fotkami. To urobila aj teraz, keď sa im pochválila snímkami z výletu v Prahe. Martina na záberoch žiari šťastím a je krásna ako nikdy predtým.Nepodmieňujme svoje šťastie okolnosťami v budúcnosti a buďme pripravení vychutnať si šťastnú chvíľu aj hneď. Život nie je o šťastných koncoch, ale o šťastných chvíľach,“ napísala veľavravne k fotkám. Či je za tým len celková životná spokojnosť, alebo má Schindlerová novú lásku - nevedno. Kráska o tejto téme totiž zaryto mlčí. Nech je to už tak či onak, Martine to nesmierne svedčí a evidentne prežíva jedno z najkrajších období vo svojom živote.

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk