Z rozkošnej princeznej Toma Cruisa je už veľká slečna: Outfity krásnej Suri vás ohromia!

Dcéra hollywoodskeho herca rastie ako z vody a hoci si ju všetci pamätáme ešte ako hanblivé dievčatko, v apríli oslávila už 14. narodeniny. A je z nej nielen veľká slečna, ale aj módna ikona!

Suri Cruise je dcérou slávneho hollywoodskeho herca Toma Cruisa a herečky Katie Holmes. Bola to veľká celebritná láska, no skončila škaredým rozvodom v roku 2012. Dôvodom rozchodu s Tomovou treťou manželkou malo byť podľa neoficiálnych informácií jeho náboženstvo. Je totiž známe, že herec, ktorý sa preslávil filmami Mission Impossible, patrí od roku 1980 k scientológom. Katie toto spoločenstvo odmietala a taktiež si neželala, aby v ňom bola vychovávaná ich dcéra. Keďže scientológia neumožňuje kontakt s osobami mimo ich komunity, dievča podľa všetkého vyrastá bez otca. Teda, minimálne ich od roku 2013 nikto spolu nevidel.

V apríli Suri oslávila svoje 14. narodeniny a vyrástla z nej veľká slečna. Hoci si ju pamätáme ako malé, rozkošné a hanblivé dievčatko, dnes je z nej vyspelá mladá dáma, ktorá bola niekoľkokrát označená za najbohatšie a najvplyvnejšie dieťa šoubiznisu. Za zmienku rozhodne stojí aj jej neprehliadnuteľný štýl a outfity, ktorými by bez mihnutia oka pokojne schovala do vrecka aj dospelé módne ikony či influencerky. Nuž, Suri zdedila naozaj len tie najlepšie gény, čo poviete?

Sledujte film Mission Impossible – Fallout s Tomom Cruisom už dnes o 20:35 na JOJke!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk