Namiesto lockdownu dovolenkový raj: Rytmus s Jasminou utiekli k moru!

Raper PAtrik Vrbovský alias Rytmus so svojou manželkou Jasminou krátko pred lockdownom zbalili kufre a spolu s malým Sanelom sa pred druhou vlnou pandémie koronavírusu rozhodli "utiecť" do tepla, k moru.

Zatiaľ čo mnohí ľudia riešia kvôli pandémii existenčné problémy, vychádzajú od výplaty k výplate a obracajú každé euro, alebo nebodaj pre súčasnú situáciu o prácu prišli, známy raper Rytmus tieto problémy nerieši. Ba práve naopak! Namiesto toho, aby s napätím sledoval počty nakazených a umierajúcich ľudí a obával sa, že sa zatvoria hranice, rozhodol sa všetky starosti hodiť za hlavu. Urobil niečo, čo mu všetci môžu len závidieť: Spolu so svojou krásnou rodinou zmizol na dovolenku do tepla.

View this post on Instagram

❤️?

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Paradoxne je tento čas úplne ideálny na návštevu exotických destinácií, ešte nikdy neboli letenky tak výhodné, o ubytovaní na odľahlých miestach nehovoriac. Tomu zrejme neodolala ani rodinka Vrbovských, keďže krátko pred zákazom vychádzania Rytmus zverejnil fotku z letiska, ako so Sanelom v náručí pozorujú pristávaciu plochu lietadiel. "Lockdown pri mori," načrtol ich ďalšie plány. Nenaznačil ale, kam sa rodinka chystá, no výber je pomerne slušný. Mnohé krajiny sa totiž snažia zostať turistom otvorené, hoci za cenu preukázania sa negatívnym testom - napríklad Zanzibar, Kapverdy, Keňa, Maldivy, Thajsko, Kuba, Tahiti, Barbados, populárne Spojené arabské emiráty alebo bližšia Slovákmi často vyhľadávaná krajina Turecko. 

View this post on Instagram

Lock down pri mori #PokojnyVecer

A post shared by @ rytmusking on

Podľa fotiek, ktoré pridala Jasmina, je jasné, že sa majú v tajomnej destinácii skvelo, počasie im praje a majú doslova ideálne dovolenkové podmienky. Tridsať stupňov, všade samé palmy, zlatý piesok, azúrovo modré more aj nádherný bazén, pri ktorom si čvachtanie užíval malý Sanel.

View this post on Instagram

?

A post shared by @ rytmusking on

Jedna z fanúšičiek sa ale do Rytmusa obula, že je od neho naivné si myslieť, že v zahraničí sa koronavírusu vyhne. Raper ju však zotrel: "Nechcel som v tebe vyvolať mindráky a sklamaníčko. Idem si dať nejaký drink, keď už tu mám všetko zadarmo, a vyčvachtať sa do mora."

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

View this post on Instagram

Pekný deň prajem #ŠakAleKefkaNo

A post shared by @ rytmusking on

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk