Richard Genzer po rozchode na dovolenke: TOTO vážne ukázal?

Český zabávač po rozchode s pôvabnou blondínkou Pavlou Kalinov utiekol k moru do Chorvátska, aby prišiel na iné myšlienky. Aj keď sa tam nenudí, tak pre pobavenie všetkých opäť vytiahol fotografiu v tangáčoch, ktorá žiarila na sociálnych sieťach už v roku 2017.

"Pred pár rokmi som si hral na Verešovú a Krainovú," okomentoval Richard snímku, na ktorej špúli zadok v zarezaných ružových plavkách. Paradoxné je, že vtedy fotku nezverejnil on, ale jeho vtedajšia priateľka Markéta Jiránková. Fotografia vyvolala vlnu nadšenia, a tak ju Richard po rokoch oprášil a tentoraz zverejnil sám. "Chápem správne, že Verešová od pása hore a Krainová od pása dole? Alebo naopak?" Pýta sa muzikant Ondřej Ruml. "Tiež budeš hovoriť, že na tom videu nie si ty, že?" Rýpol si ďalší fanúšik, ktorému sa vybavilo erotické video, ktoré údajne malo zachytiť Andreu Verešovú pri sexe. Modelka tvrdila, že to rozhodne nebola ona a označila zábery za podvod.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Richard Genzer (@richardgenzer)

 

Možno táto spomienka zaujme aj jeho bývalú priateľku Pavlu... Genzer sa netají tým, že by ju veľmi rád získal späť, pretože ju stále miluje. Komik však nemusí mať hlavu v smútku, ale dôvod na radosť. Jeho dcéra sa totiž pochválila radostnou správou, ktorú Genzer ihneď zdieľal aj na svojich sociálnych sieťach. "Dcéra bakalár. Som pyšný otec. Ešte, že nie je ja. To by bola sústružník," napísal k úspechu svojej dcéry Viktórie.

redakcia / AB

redakcia / AB

Viac článkov od autora