Zuzana Plačková ma za sebou viacero škandálov: Extravagantná svadba, porno či drzé vyjadrenia na cudzí účet!

Kontroverzná kráľovná Instagramu plní aktuálne médiá po celom Slovensku a Česku v súvislosti s opletačkami okolo údajného obchodu s drogami. Nie je to ale zďaleka prvý škandál, ktorý má činorodá podnikateľka na konte.

V minulosti napríklad natočila video pre dospelých, na ktorom vystavuje celé svoje telo dôkladne pomazané mastným olejčekom. Zábery mali pôvodne zostať mimo Česko a Slovensko, nakoniec sa sem ale predsa len dostali. Plačková si z toho podľa svojich slov nič nerobila, pretože sa vraj nemá za čo hanbiť a jej telo je jej prácou. Koniec koncov ide o niekdajšiu playmate.

Pozornosť médií pritiahol aj jej vzťah s dnes už manželom Reném Strauszom. S tým sa najskôr niekoľkokrát rozišla a opäť dala dokopy, aby nakoniec svoj vzťah spečatili svadbou. A ich svadba neostala bez povšimnutia. Kto by tipoval, že nevesta dorazí k oltáru v bielom, toho by čakalo poriadne prekvapenie. Plačková si totiž vybrala pompéznu jasne ružovú róbu, ktorá bola posiata kamienkami. Pozadu nezostali ani družičky, ktoré navliekla do krátkych tylových sukienok a upnutých tielok.

Zdroj: Profimedia

Influencerka sa nebojí šokovať ani vlastným vzhľadom. Za sebou má niekoľko operácií pŕs, vylepšenie zubov, raz ročne si necháva napichať pery, podstúpila vyhladenie čela a pravidelne nosí výrazne modré kontaktné šošovky či umelé riasy. Veľké poprsie jej ale pôsobilo skôr problémy ako potešenie, a tak sa po čase rozhodla nechať si ho opäť o niečo zmenšiť. Sťažovala si pritom napríklad na obmedzený výber podprseniek.

V roku 2012 sa vtedy ešte ako neznáma blondínka objavila v reality šou Hotel Paradise. Vtedy síce nevyhrala, získala si ale fanúšikovskú základňu. Od tej doby sa jej cesta za slávou darila čím ďalej lepšie. Nečakaným požehnaním bola pre Plačkovú pandémia, ktorá zavrela ľudí doma a rad z nich prikoval k elektronickým zariadeniam. V tomto čase Plačkovej prudko pribúdali sledujúci, vďaka ktorým zarábala na Instagrame čoraz viac. Influencerka sa pritom netají tým, že sa ešte pred tridsiatkou stala milionárkou. V rozhovore pre Nový Čas sa napríklad nechala počuť, že na exkluzívnych VIP akciách mnohé celebrity odpudivo smrdia potom, prípadne že si hocikto na prominenta len hrá, ale pritom má v dreze pripálené hrnce. Menovať odmietla.