Adele novým videoklipom naštve nejedného veriaceho: TAKTO ste ju ešte nevidel!

Tak toto veriacich zrejme veľmi nepoteší. V novom videoklipe k piesni Oh My God sa speváčka Adele objavila hneď v niekoľkých podobách. A zatiaľ čo jedna z nich bola zvodkyňa v červených šatách so zakázaným jablkom, v inom outfite zase vystúpila ako sexy mníška!

V novembri Adele zverejnila dlho očakávaný album s názvom 30 a teraz postupne predstavuje nové videoklipy. Po piesni Easy On Me sa svojej videopodoby dočkala aj skladba s názvom Oh My God. Pieseň sa zaoberá nečakanou láskou, ktorá je z nejakého dôvodu zakázaná, speváčka si ale nemôže pomôcť, a tak sa rozhodne jej vyjsť v ústrety. Ťažko povedať, či pri písaní textu myslela na svojho nového partnera, športového agenta Richa Paula.

Hoci ide o lovesong, speváčka sa rozhodla pohrať s biblickou tematikou a citovú rozpoltenosť znázornila pomocou „zakázaného jablka“ vo svojich rukách, a dokonca aj kostýmom mníšky. V jej podaní si ale nevesta Kristova obliekla vysoké kožené rukavice a na hlave si nechala vytvoriť štýlový účes a lá Jacqueline Kennedyová. Na konci klipu si Adele z jablka nakoniec odhryzne a dáva tak jasne najavo, ktorým smerom sa rozhodla ísť!

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Adele (@adele)

Pozrite si nový videoklip Adele k piesni Oh My God:

;

redakcia / AB

redakcia / AB

Viac článkov od autora
Tagy: Adele