Neuveriteľné! Petra Hřebíčková kedysi a dnes: Pozrite, veď ona sa rokmi vôbec nemení!

Už dnes večer si môžete pozrieť obľúbený a úspešný film, Príliš osobná známosť, ktorého príbeh sa točí najmä okolo troch žien, troch podôb lásky a ukazuje veľa radosti, bolesti, šťastia, ale aj smútku. Hviezdou filmu je aj Petra Hřebíčková, ktorá sa rokmi hádam ani nemení! Pozrite, v jej prípade sa akoby zastavil čas.

Film, ktorý je nakrútený podľa knižného bestselleru spisovateľky Evity Twardzik Urbaníkovej sa v čase premiéry tešil veľkej obľube a vy si ho môžete pozrieť opäť na obrazovkách JOJky už dnes večer. Príliš osobná známosť je vlastne príbehom troch žien, ktoré sa poznajú, alebo sa spoznajú. Spája ich priateľstvo, muž a malé, päťročné dievčatko. Simona si nanovo buduje život po tom, čo sa rozvedie a syn sa rozhodne žiť s otcom. Natáliu si nájde láska v podobe vdovca s malou dcérkou a obetavou babkou. A Eva aj v dôchodkovom veku zisťuje, že do jej života stále patrí láska partnerská, nielen tá k vnučke. Tento nie len úsmevný, ale aj dojímavý príbeh je jasným dôkazom toho, že na svete existuje nespočetné množstvo dôkazov lásky.

Herečka Petra Hřebíčková stvárňuje postavu Natálie, ktorá je šťastnou slobodnou tridsiatničkou, so skvelou kariérou aj dlhoročnou najlepšou kamarátkou Simonou. Tej sa síce obrátil život hore nohami, no Natália naberá v tom svojom nový smer. Po stretnutí okúzľujúceho podnikateľa a vdovca Marka na seba láska rozhodne nenechá dlho čakať.


Petra Hřebíčková je fantastická česká herečka a rozhodne ju poznáte z mnohých populárnych filmov. Okrem hereckých úspechov a skvelej kariéry je Petra aj mamou na plný úväzok a k tomu všetkému vyzerá fantasticky. Ako to len robí, že sa rokmi vôbec nemení? Pozrite si fotografie herečky vtedy a dnes v galérii pod článkom!

Pozrite si úspešný film Príliš osobná známosť už dnes o 20:35 na JOJke!