Amy Schumer musela zmeniť meno svojmu synovi: Neuveríte, prečo to komička spravila!

Americká stand-up komička a herečka Amy Schumer musela narýchlo premenovať svojho prvorodeného synčeka. Chlapček sa krátko po narodení zo dňa na deň stal z Genea Atella Genom Davidom. Prečo sa k tomuto podivnému kroku rozhodla?

Hoci sa herečka a zabávačka Amy Schumer prezentuje ako žena s veľkým zmyslom pre humor, akonáhle je sranda zacielená na ňu, alebo horšie, na jej dieťa, idú všetky vtipy bokom. Krátko na to, ako sa bacuľatá plavovláska stala prvýkrát matkou, svojho synčeka spoločne s manželom Chrisom Fisherom, uznávaným šéfkuchárom, pomenovali Gene Attell Fisher. Prostredné meno malo znamenať poctu ich blízkemu priateľovi, komikovi Daveovi Attellovi, ktorý zomrel v roku 2016.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @amyschumer

Po necelom roku si to ale Amy rozmyslela. V podcaste 3 Girls, 1 Keith sa nechala počuť, že chlapčeka musela premenovať. A mala na to, podľa svojho názoru, dosť pádny dôvod. "Viete, že sme jeho prostredné meno oficiálne zmenili? Teraz je z neho Gene David Fisher. Bol to Gene Attell, ale uvedomili sme si, že sme náhodou pomenovali nášho syna ako „genitál," šokovala herečka. Preto sa rozhodli dať svojmu dieťaťu radšej Attellovo krstné meno David!

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @amyschumer

 

Sledujte film Som sexi s Amy Schumer dnes o 20:35 na JOJke! 

redakcia / AB

redakcia / AB

Viac článkov od autora