Tereza Kostková ukázala letnú terasu snov: WOW, vyzerá to u nej ako vo Francúzsku!

Terasa hrá všetkými farbami a zákutia pripomínajú Provensálsko. Tereza Kostková spoločne so svojou mamou strávila sobotu presádzaním a zveľaďovaním miesta, kde všetci radi odpočívajú!

Dom, kde Tereza žije s manželom Jakubom Nvotom a synom Antonínom, prešiel pred dvoma rokmi veľkou rekonštrukciou. Herečka si priala do bývania vtesnať ducha Provensálska, teda oblasti, ktorú má veľmi rada. A podarilo sa jej to!

Veľkú starostlivosť venuje záhrade a terase a pomáha jej aj milovaná mamička. "Mamka je výsostná záhradníčka, vzala ma dnes do záhradníctva. Kávou počnúc a sadením končiac sme pojali deň v najvyššom súlade s prírodou," pochválila sa na sociálnej sieti Kostková. Do kvetináčov nedala len farebné letničky, ale aj voňavé bylinky. Nechýba ani rozrastená levanduľa. Pozornosť upútal stolík, ktorý je vyrobený zo starého bicykla. Na mieste riadidiel a sedla je umiestnená doska stola. Herečka nič nepodcenila - plechové farebné kanvičky, drevené debničky s nápismi, štýlové nádoby. Naozaj malebné miesto, ktoré nabáda k odpočinku!

Zdroj: Facebook

​Sledujte seriál Hviezdy na hlavou každý utorok a štvrtok o 20:40 na JOJke!