Lucie je možno tehotná so svojím ex: Jirka v objatí novej ženy a Jan prestane skrývať city!

Do obce prichádza rockový koncert, na ktorý starosta tak trochu pozabudol. To zďaleka nebude všetko, čo sa odohrá. Lucie prežíva poriadnu drámu!

Najlepšej kamarátke sa zverí s tým, že je pravdepodobne tehotná. "Chápeš to? V mojom veku?" Bude Lucie zúfalá. Namieste bude otázka, kto je otcom jej dieťaťa. Aspoň v tom bude mať krásna veterinárka jasno. Architekt síce o ňu prejavil záujem, no zatiaľ medzi nimi k ničomu nedošlo. Lucie však vie, že je len otázkou času, kedy sa o niečo pokúsi. Jan často vyhľadáva jej pozornosť a najradšej by jej prejavil svoje city. V ceste im však stále stojí Jirka, exmanžel Lucie, ktorý síce je po boku mladšej Táne, vzťah s ňou však nevidí perspektívne. Keď príde rocková kapela do mesta, Táňa uvidí Jirku po boku jej členiek v blízkom kontakte. Jedna z nich ho pobozká a mladá krčmárka rozpúta peklo! 

Lucie bude naberať odvahu, aby Jirkovi povedala o tom, že s ním možno čaká dieťa, čo stále nemá lekársky potvrdené, medzitým ju architekt Veselý pozve do svojho nového domu s žiadosťou o pomoc. Lucie stojí medzi starým a novým vzťahom a nevie, ako ďalej. Do problémov sa dostáva aj jej syn, ktorý na žiadosť učiteľky musí doučovať svojho soka v láske! 

Zdroj: TV JOJ

Sledujte Hviezdy nad hlavou v utorok a štvrtok o 20:40 na JOJke!