Deti Ondreja Kandráča rastú ako z vody: Aha, dve veľké slečny a syn ho už aj prerástol!

Obľúbený muzikant má vo svojom živote pevný pilier, ktorým je jeho milovaná rodina. Hoci hudobná kariéra mu ukrajuje veľa času, manželke a trom krásnym deťom sa venuje najviac, ako sa len dá. Nuž, a tie rastú doslova ako z vody!

Manželia Erika a Ondrej Kandráčovci v máji oslávili 16. výročie svadby, no v ich prípade akoby čas ani neexistoval. Za ten čas sa im narodili tri krásne deti - najstarší Ondrejko, prostredná Emka a najmladšou členkou rodiny je Maruška, ktorá prišla na svet v júni 2020. Ako sa hovorí, plynutie času si uvedomujeme najintenzívnejšie práve na deťoch a výnimkou nie sú ani Kandráčovci.

Už na prvý pohľad totiž vidieť, že všetci traja "juniori" rastú ako z vody. Dôkazom je aj fotka, ktorú Ondrej zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti a pózuje na nej s celou svojou rodinou. Spoločne sa vybrali na púť do Levoče, kde strávili veľmi príjemné chvíle. Ako Ondrejove a Erikine ratolesti rastú, však vidieť aj na snímkach z narodeninovej oslavy najmladšej Marušky. Celá rodinka na fotke žiari šťastím a je jasné, že si spoločné chvíle naozaj naplno!