Nespustíte z nich oči: V týchto jedinečných maskách sa ukrývajú celebrity!

V šou Zlatá maska sa vám predstaví 12 jedinečných kostýmov, v ktorých sa skrývajú známe tváre. Úlohou detektívov je uhádnuť podľa spevu a indície, kto je pod maskou.

Už čoskoro na obrazovkách našej televízie odštartuje nová šou Zlatá maska. Jedinečná spevácka súťaž, v ktorej účinkujúci spievajú zahalení v prepracovaných maskách a výpravných kostýmoch, aby tak zakryli ich vlastnú identitu. Každý súťažiaci je celebritou, osobnosťou z televíznej obrazovky alebo zo športového či spoločenského života. Pod maskou môže byť športovec, hudobník, komik, modelka alebo herec, o ktorom ste ani len netušili, že vie výborne spievať. Každé vystúpenie je doprevádzané skvelou tanečnou skupinou na svetové hity v novom prevedení. Kto sa skrýva v kostýme, hádajú slovenské a české hviezdy, ktoré v šou označujeme detektívi. Tejto úlohy sa zhostí Michal Hudák, Jiřina Bohdalová, Jakub Prachař a Libor BoučekIdentita spievajúcich celebrít zostáva utajená pred ostatnými súťažiacimi, hviezdnymi detektívmi a divákmi v štúdiu aj pri obrazovkách po celý čas šou, až kým nezložia masky pri ich odhalení.

Nedávno sme vám predstavili šesť zaujímavých kostýmov a teraz vám ukážeme druhú šesticu masiek, ktoré zabojujú svojimi speváckymi výkonmi o priazeň detektívov a divákov v štúdiu. Tešiť sa môžete na nebezpečného Leva, nepredvídateľného Ufóna, rozkošného Buldočka, jedinečnú Chobotničku, vtipného Krokouša a pôvabnú Zmrzlinu

Lev

Zlatá maska-Lev Zdroj: JOJ

​Ufón

Zlatá maska-Ufón Zdroj: JOJ

Buldoček

Zlatá maska-Buldoček Zdroj: JOJ

​Chobotnička

Zlatá maska-Chobotnička Zdroj: JOJ

​Krokouš

Zlatá maska-Krokouš Zdroj: JOJ

​Zmrzlina

Zlatá maska-Zmrzlina Zdroj: JOJ

​Sledujte šou Zlatá maska od 20. marca o 20:35 hod. na JOJke!

Redakcia / LM

Redakcia / LM

Viac článkov od autora