Ďalšia maska sa predstavuje: Dámy a páni, toto je Páv!

Na obrazovky našej televízie prichádza nová šou Zlatá maska. Tešiť sa môžete na skvelé spevácke vystúpenia celebrít ukrytých v netradičných kostýmoch. Zoznámte sa s Pávom.

​Zlatá maska je jedinečná spevácka súťaž, v ktorej účinkujúci spievajú zahalení v prepracovaných maskách a výpravných kostýmoch, aby tak zakryli najlepšie chránené tajomstvo v televíznej histórii – ich vlastnú identitu. Každý súťažiaci je celebritou, osobnosťou z televíznej obrazovky alebo zo športového či spoločenského života. Pod maskou môže byť športovec, hudobník, komik, modelka alebo herec, o ktorom ste ani len netušili, že vie výborne spievať. Každé vystúpenie je doprevádzané skvelou tanečnou skupinou na svetové hity v novom prevedení. Kto sa skrýva v kostýme, hádajú slovenské a české hviezdy, ktoré v šou označujeme detektívi. Identita spievajúcich celebrít zostáva utajená pred ostatnými súťažiacimi, hviezdnymi detektívmi a divákmi v štúdiu aj pri obrazovkách po celý čas šou, až kým nezložia masky pri ich odhalení.

Ďalšou maskou, ktorú predstavíme je Páv. Ako sám hovorí má pestrý život ako je perie na jeho chvoste. Nie je virtuóz, ale miluje vyhrávať. Páv je temperamentný a bez hanby hovorí, že v ňom drieme nejeden talent. Verte tiež, že nie je len na okrasu a predvedie divákom pestrofarebnú šou. 

Zdroj: TV JOJ

Aj Páva budete môcť vidieť už túto jeseň, na začiatku septembra na JOJke v relácii Zlatá maska!