Ďalších šesť celebrít to odpáli v šou Zlatá maska: Tieto hity vás strhnú do tanca!

Už dnes večer sa predstaví ďalších šesť masiek, ktoré budú bojovať o hlasy detektívov a divákov v publiku. Celebrity opäť prídu od hlavy po päty zahalené v jedinečných kostýmoch a úlohou detektívov bude uhádnuť ich identitu. Podarí sa to porote len na základe indícii a spevu?

V Zlatej maske sa už dnes večer predvedie šesť celebrít zahalených v kostýmoch, pričom sa budú snažiť zakryť svoju vlastnú identitu. Za celý čas neprehovoria pri moderátorovi Martinovi Pycovi Rauschovi ani slovo, zato budú spievať známe slovenské i zahraničné hity. Pod maskou môže byť športovec, hudobník, komik, modelka alebo herec, o ktorom by ste nikdy nepovedali, že by sa uživil aj ako spevák. Identitu celebrít budú hádať štyria detektívi.

Ako to bude prebiehať?

​Už dnes večer sa v dueloch proti sebe postavia Bubák a Králik, Panda a Zmrzlina a Lev s RobotomPo každom dueli hlasujú detektívi a diváci v štúdiu za tú masku, ktorej vystúpenie sa im viac páčilo. Jedna maska z duelu tak automaticky postúpi, druhá sa ocitne v ohrození. Nakoniec sa stretnú na pódiu všetky tri ohrozené masky a detektívi spolu s divákmi hlasujú za tú masku, ktorej identitu chcú najviac zistiť. Následne Pyco oznámi, ktorá z masiek sa musí odhaliť svetu.

Piesne, s ktorými budú masky bojovať o hlasy detektívov a divákov: 

Bubák - Feeling Good (Nina Simone)
Králik - Night Fever, Stayin´ Alive (Bee Gees)
Panda - Žijeme len raz (Ego)
Zmrzlina - Single Ladies (Beyoncé)
Lev - Černí andělé (Lucie)
Robot - Uptown Funk (Mark Ronson, Bruno Mars, Nightwork)

Už dnes večer si na stoličky detektívov sadnú Celeste Buckingham, Libor Bouček, Jakub Prachař a Michal Hudák. Podarí sa im uhádnuť identity masiek? A ktorá celebrita dnes odhalí svoju tvár? To sa dozviete už dnes večer v šou Zlatá maska.

Nenechajte si ujsť nadupanú šou Zlatá maska už dnes večer o 20:35 hod. na JOJke!

Tagy: Zlatá maska