David Kraus je bez práce, ale nesťažuje sa! TOTO odkázal svojim kolegom!

Spevák David Kraus je taktiež bez práce, odkedy svet a aj Českú republiku sužuje nebezpečný koronavírus. Nepatrí ale k umelcom, ktorí sa sťažujú a protestujú proti vládnym nariadeniam. Podľa neho sú na tom ľudia aj horšie ako on.

Aj David Kraus prišiel o svoje príjmy, keď začal úradovať koronavírus, no nepatrí k tým ľuďom, ktorí by sa ponosovali. Práve naopak. Nariadenia vlády akceptuje a nevadí mu ani nosenie rúška. "Nie som človek, ktorý by protestoval. Či už proti tomu, že nemám od marca prácu, musím to brať tak, ako to ide. Ľudia sú na tom aj oveľa horšie. To je maličkosť na chvíľu nespievať," prezradil.

​Práca mu ale nesmrdí a tak prijme aj brigádu. "My umelci sme sa ešte nedávno mali ako prasatá v žite, takže reči niektorých, čo by sa nemalo zakazovať, nie sú na mieste. Pracoval som na farme, kde som robil za pár drobných na hodinu, druhý deň v pohode a tretí ma bolelo celé telo," vysvetlil. Zatiaľ má skúsenosti so zbieraním jabĺk alebo umývaním ovocných debien. "Som šťastný, že nemám žiadnu hypotéku a nekúpil som si nové auto. Nemám žiadne dlhy, nemusím nič splácať, musím zohnať prachy len na jedlo," priznal David Kraus.

David Kraus je český spevák, skladateľ, textár a herec. Je tiež synom moderátora a herca Jana Krausa a herečky a výtvarníčky Jany Krausovej. Do povedomia sa dostal humorným hitom Zuzana a zahviezdil aj v hudobných vstupoch talkšou svojho otca pod názvom Uvolněte se prosím či Show Jana Krause. Živí sa tiež výrobou hudobných podkladov a scénickou hudbou.

View this post on Instagram

#glasses #handmade #wooden Jestli jsi na něčem opravdu ulítávám. Jsou to výrazné tlusté fortelní brýle. Asi před rokem mě nenápadně kontaktoval @bekwood_eyewear že dělá brejle a udělá mi ze dřeva jaký budu chtít. Nadchlo mě to kromě toho dřeva protože dřevěný brejle mi vydržely asi tejden. On je ale dělá z překližky a v tom je ten fór ? vážení mám svůj model DK01 měsíc na hlavě a nechci žádný jiný. Jsou fakt neuvěřitelně bytelný a přitom strašně lehounký že nevíte že je nosíte. Jsou to ty nejlepší brejle co jsem kdy měl. Dokonalý vychytaný řemeslo s příběhem (milujete produkty s příběhem) ? příběh jsem vám natočil na youtube

A to nejlepší nakonec. Tyhle brejle se dají kdykoli znovu opravit. Takže bych je mohl mít až do smrti jestli je teda neztratím. www.bekwood.cz za foto děkujeme @domeses

A post shared by David (@davidkrausofficial) on

Tagy: David Kraus