Posledných päť masiek sa dnes predvedie! TOTO si nenechajte ujsť!

Ani dnes večer nebudú chýbať známe hity, krásny tanec a rozkošné masky. V hre ich je stále päť, no zvíťaziť môže len jeden. Každá sa bude snažiť presvedčiť porotu a divákov, že práve ona má postúpiť do ďalšieho kola. No jedna celebrita dnes večer opäť odhalí svoju tvár.

Na pódiu sa dnes večer vystrieda päť celebrít zahalených od hlavy po päty v kostýmoch. Budú sa snažiť svojim speváckym výkonom zabodovať u detektívov i divákov. V kostýme sa pritom môže skrývať športovec, hudobník, komik, modelka alebo herec, o ktorom by ste nikdy neboli povedali, že by sa uživil aj ako spevák. Večerom bude sprevádzať ostrieľaný moderátor Martin Pyco Rausch.

​Pódium dnes bude patriť Bubákovi, Chobotničke, Robotovi, Pávovi i Králikovi. Detektívi a diváci budú hlasovať, ktoré masky chcú vidieť ešte vystupovať a kto dnes večer skončí a prezradí svoju identitu. Do kresiel pre detektívov si tentokrát sadnú Jiřina Bohdalová, Jakub Prachař, Libor Bouček a Michal Hudák. O zábavu rozhodne núdza nebude, preto si po seriáli Uhorčík nenechajte ujsť ani šou Zlatá maska.

Piesne, s ktorými budú masky bojovať o hlasy detektívov a divákov:

Bubák - Skin (Rab´N´Bone Man)
Chobotnička - SOS, Money Money, Dancing Queen (ABBA)
Páv - Dnes, Pravda víťazí (Tublatanka)
Robot - My Way (Frank Sinatra)
Králik - Dance Monkey (Tones And I)

Nenechajte si ujsť Zlatú masku už dnes o 22:55 hod. na JOJke!

Tagy: Zlatá maska