Zlatá maska - Bubák, Páv, Chobotnička, Robot

Štyri masky dajú zo seba to najlepšie! Takýto nadupaný večer vás čaká!

Ani dnes večer nebudú chýbať známe hity, krásny tanec a rozkošné masky. V hre sú stále štyri, no zvíťaziť môže len jeden. Každá sa bude snažiť presvedčiť porotu a divákov, že práve ona má postúpiť do ďalšieho kola. No jedna celebrita dnes večer opäť odhalí svoju tvár.

Na pódiu sa dnes večer vystriedajú štyri celebrity zahalené od hlavy po päty v kostýmoch. Budú sa snažiť svojim speváckym výkonom zabodovať u detektívov i divákov. V kostýme sa pritom môže skrývať športovec, hudobník, komik, modelka alebo herec, o ktorom by ste nikdy neboli povedali, že by sa uživil aj ako spevák. Večerom bude sprevádzať ostrieľaný moderátor Martin Pyco Rausch.

​Pódium dnes bude patriť Bubákovi, Chobotničke, Robotovi a Pávovi. Detektívi a diváci budú hlasovať, ktoré masky chcú vidieť ešte vystupovať a kto dnes večer skončí a prezradí svoju identitu. Do kresiel pre detektívov si tentokrát sadnú Celeste Buckingham, Jakub Prachař, Libor Bouček a Michal Hudák. O zábavu rozhodne núdza nebude, preto si po seriáli Uhorčík a Hrobári nenechajte ujsť ani šou Zlatá maska.

Piesne, s ktorými budú masky bojovať o hlasy detektívov a divákov:

Bubák - Blurred Lines (Robin Thicke ft. T.I. & Pharell)
Chobotnička - Mandolína (Adam Ďurica)
Páv - Céčka, Pijeme colu, Nonstop (Michal David)
Robot - Perfect (Ed Sheeran)

Nenechajte si ujsť Zlatú masku už dnes o 22:55 hod. na JOJke!

Tagy: Zlatá maska