Facebook podľa Bučkovcov: Sexuálna zoznamka a vymývanie mozgov!

Rodinka zo Sihle má na sociálnu sieť jasný názor.

Pre niektorých je Facebook nástroj komunikácie, cez ktorý sa rozprávajú s kamarátmi aj s rodinou, cez ktorý sú v kontakte so starými známymi alebo cez ktorý komunikujú, čo sa im páči a čo sa s nimi deje. Celú “famíliu” Bučkovcov nájdete na Facebooku, teda asi iba s výnimkou starej mamy, no jednotlivý členovia klanu Bučkovcov majú na Facebook rôzne názory. Mame Anke napríklad prekáža, že jej muž cez Facebook komunikuje s Martinou zo Slnko, seno, slanina - preto jej nepomôže, ani keď mu zhabe mobil!

Jej synovia majú názory rôzne, no o to silnejšie. Ani jeden z nich však Facebook nepovažuje za nič pozitívne. Jano junior má celý Facebook takopovediac, prekuknutý. “Facebook na nič nie je dobrý. Je pre takých ľudí, čo nemajú čo robiť a vypisujú po Slovensku. Tam si píšu: mne sa stalo to, mne sa stalo to. Potom sa poľutujú a napíšu si, poďme na kávičku, pokecáme, prr, prr, prr a skončíme v posteli,” hodnotí hlavný zmysel sociálnej siete.

Jeho mladší brat Jožko pociťuje k Facebooku vyslovene nenávisť: “Facebook to je vymývač mozgov. Rozbíja vzťahy, to je jedna vec dôležitá. Facebook ešte nikdy nikomu šťastnie nedal, iba ho môže dostať na žobrácku palicu!” Čo ho vedie k takýmto silným slovám? Zapnite si Bučkovcov opäť vo štvrtok o 21:40 na JOJke a nezabudnite, že celú epizódu nájdete v našom archíve zadarmo!