Štúdio TV JOJ

Firemná kultúra

Naša firemná kultúra stojí na troch pilieroch tvoriacich naše DNA, na ktorých sme postavili svoj úspech: ľudskosť, rodinná atmosféra, stabilita.

Dnes už 20-ročný príbeh JOJ Group stojí na ľuďoch, ktorí od prvých dní do svojej práce vložili nielen talent a profesionalitu, ale aj nadšenie a srdce. Celá naša sila vychádza z ľudí, ktorí tvoria dušu aj tvár našej firmy. Výnimočný rodinný kolektív s vlastným odhodlaním, chuťou a presvedčením vybudoval celoplošnú stanicu, z ktorej je dnes najväčší televízny vysielateľ na Slovensku a jeden z najväčších slovenských zamestnávateľov v krajine. JOJka od prvých rokov priniesla na slovenský trh mnoho prvenstiev, odvážnych rozhodnutí či unikátnych projektov.

Sme veľká firma s viac ako 200 internými zamestnancami a s nespočetným množstvom externých spolupracovníkov - TV JOJ len za minulý rok dala prácu približne 3000 dodávateľom pri zabezpečení produkcie a vysielania. Z hľadiska kreatívnych profesií sme prišli do kontaktu prakticky s každým, kto na našom trhu tvorí video obsah.

JOJ Group je slovenskou mediálnou spoločnosťou, ktorá svoje aktivity rozšírila naprieč televíznym, filmovým a online segmentom. Svoje stabilné postavenie potvrdzujeme aj v krízových časoch, počas ktorých rozbiehame nové projekty a ešte posilňujeme pôsobenie na mediálnom trhu.