Policajti v akcii

Policajti v akcii valcovali: Premiérová časť bola jednotkou na trhu!

Prvá premiéra bola neskutočne úspešná.

Policajti v akcii sa po prestávke opäť vrátili na obrazovky televízie JOJ. Vo štvrtok 1. marca bol odvysielaná premiérová časť novej sezóny. Na obrazovkách išla o 14:30 hod. a zožala neskutočný úspech. Prvá premiérová časť bola jednotkou na trhu! Divákom za priazeň, samozrejme, ďakujeme a na ďalšie nové časti sa môžete tešiť aj od pondelka do piatku opäť o 14:30 hod. na JOJke.

​Polohraný seriál televízie JOJ Policajti v akcii sa inšpiroval policajnými správami o skutočných zásahoch. Muži zákona musia takmer na dennej báze zasahovať v neľahkých prípadoch. Riešia ukradnuté bicykle, susedské spory, lúpeže, podvody na senioroch, domáce násilie či dokonca vraždy. Veľa prípadov slúži ako výstraha, ako sa nedať podviesť či oklamať zlodejmi a takzvanými profesionálnymi klamármi, či ako riešiť situáciu, v ktorej je žena či dieťa obeťou domáceho násilia. Sú však aj príbehy so šťastným koncom, kedy sa vinník prizná a ak nejde o závažných čin, ospravedlní sa, dočká sa odpustenia a život ide ďalej.

V nových častiach seriálu Policajti v akcii sa môžete tešiť nielen na veľa známych hereckých tvárí, ktorí sa objavia v postavách policajtov i zločincov, ale aj na Ľubomíra Žibritovského, ktorý je policajtom na výsluhovom dôchodku a v seriáli sa objaví ako muž zákona.

Premiérové časti Policajtov v akcii môžete vidieť od pondelka do piatku o 14:30 hod. na JOJke!

Všetky epizódy Policajtov v akcii nájdete v našom bezplatnom archíve.