Helena Krajčiová

Rana pre Profesionálov: Nahradí Skajku nová sexi policajtka?

Helena Krajčiová v komediálnom seriáli končí a tvorcovia už za ňu majú náhradu.

Tvorcovia jedného z najobľúbenejších komediálnych seriálov TV JOJ Profesionáli rozbehli novú sériu vo veľkom štýle. Okrem nových zápletiek a postáv, sa tvorcovia a najmä diváci museli nateraz rozlúčiť s Helenou Krajčiovou. Jediná krehká duša medzi drsnými policajtmi, očarujúca Skarlet „Skajka“ Balážiková, odchádza na odtučňovaciu kúru do sanatória: „Skarlet odíde na prestávku v štvrtej časti Profesionálov. Nestačí s dychom na svojich kolegov, a tak sa rozhodne riešiť svoju obezitu radikálne. Sanatórium sa nachádza v Banskej Belej a volá sa Hladoland.” reagoval šéfdramaturg JOJ Group a scenárista Profesionálov Stano Guštafík. Skutočným dôvodom odchodu Heleny Krajčiovej z Profesionálov je však jej novorodená dcérka, ktorej sa bude pochopiteľne naplno venovať.

Skajka je neodmysliteľnou súčasťou Profesionálov, a preto bude chýbať nielen policajným kolegom, ale aj divákom. Tvorcovia s postavou Skajky samozrejme počítajú aj v budúcnosti: „So Skajkou počítame a vráti sa hneď, ako to bude možné. Cez rôzne historky z odtučňovacieho ústavu však bude v deji stále figurovať aj počas svojej neprítomnosti.”

Hoci bola Skarlet jednou z hlavných postáv komediálneho seriálu, tvorcovia zvažujú účasť novej, zvodnej policajtky. Kto to však bude a kedy sa tak stane, zatiaľ neupresnili. „Skarlet je neoddeliteľnou súčasťou tímu Profesionálov. Samozrejme, museli sme scenáristicky riešiť neprítomnosť ženského elementu v príbehoch. A tak si zatiaľ viac zahrá Skajina mama (Jana Oľhová), pani Bežná (Oľga Belešová) a iné ženské postavy” opovedal Stano Guštafík na otázku ohľadom inej ženskej postavy, ktorá by nahradila Helenu Krajčiovú alias Skarlet Balážikovú.

Nevideli ste niektorú z častí vášho obľúbeného seriálu z policajného prostredia? Pozrite si Profesionálov v našom ARCHÍVE!

Viac informácií o Profesionáloch nájdete v nasledujúcich článkoch:

Bojo balí Skajku... až do momentu, keď zbadá jej "dokonalú" postavu

Skajkine komplikácie s tehotenstvom? Krajčiová prehovorila!

Dojatí PROFESIONÁLI: Odkaz pre Krajčiovú a jej bábätko!