Profesionáli v šušťákoch: Prejde Skajka kondičnými testami?

Obľúbení herci, ako ste ich ešte nevideli. Pobavte sa na športových úboroch!

Čerstvo obnovená policajná jednotka má problém! Na jej členov sa chystajú pravidelné kondičné testy a aj keď mnohí z Profesionálov cez ne prejdú iba z odretými ušami, najväčší problém z nich má práve hovorkyňa Skaja. Všetkým je jasné, že Skarlet „Skajka“ Balážiková, ktorá si momentálne odniesla prezívku Mangalica, kondičné testy so svojou veľkou nadváhou nemôže zvládnuť.

Málokto z kolegov je však hovorkyni Balážikovej ochotný pomôcť aj napriek tomu, že od výsledku testov závisí budúcnosť policajnej stanice. Skajka sa nemôže dostať do formy zo dňa na deň, na absolvovanie kondičných testov preto musí nájsť nejaký iný fígeľ! Je síce vynaliezavá žena, no v tomto probléme ťahá za kratší koniec! Bude musieť opustiť policajné rady?

U Josého Dusíka v krčme Café Bar Riviéra sa zjavuje tatranský podnikateľ Vladimír Bojo. José ho nahovorí na geniálny plán. Na skalnatých roliach, ktoré si Bojo dlhodobo prenajal od starého Fojtíka, budú spolu pestovať pravý belizejský tabak. Nechá sa „pán Tatier a širokého okolia“ nahovoriť? Sledujte Profesionálov dnes o 21:30 na TV JOJ!

Nevideli ste poslednú časť vášho obľúbeného seriálu? Pozrite si Profesionálov v ARCHÍVE!

Čítajte viac:

Bojo balí Skajku... až do momentu, keď zbadá jej "dokonalú" postavu

Skajkine komplikácie s tehotenstvom? Krajčiová prehovorila!

Dojatí PROFESIONÁLI: Odkaz pre Krajčiovú a jej bábätko!